FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

O Mor Işın Kılıcını Görebilecek Miyiz?: SAMUEL L. JACKSON Seriye Dönmeye İstekli

0

Disney'in Lucasfilm'i ve Star Wars markasının haklarını almasından beri bu fantastik evrende görülmemiş bir hareketlilik mevcut. Öyle bir hareketlilik ki bu galaksinin diğer ucundaki karakterleri yeniden görmemiz pekala mümkün.

Samuel L. Jackson, Mace Windu'yu Tekrar Canlandırmak İstiyor

Hayranlarının aklına mor ışın kılıcıyla ve şaşmaz Jedi değerleri ile kazınan Mace Windu'nun da yeni üçlemeye dahil olması da muhtemel görünüyor. Aktör Samuel L. Jackson, karaktere tekrar can verme isteğini şu sözleriyle ifade ediyor:

Ben o adamım[Mace Windu]. Tek yapmaları gereken çağırmak.

Aktör, Joe.ie isimli siteye yaptığı bu açıklama ile onu bekleyenleri kesinlikle daha da heyecanlandırdı. Ne yazık ki yeni üçlemede yer alacağına dair yapımcılardan gelen herhangi bir açıklama mevcut değil. Canlandırdığı karakterin başına gelenler de onu tekrar görebilme umutlarımızı arttırmıyor açıkçası. Tüm bunlara rağmen karakter odaklı ayrı bir filmde kendisi görebilme ihtimalimiz ise içimizdeki gücü hala diri tutan yegane etmen.

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.