PS4 Üzerinden DISNEY+ İçeriklerine Ulaşarak İzleyebilirsiniz

Ps4 üzerinden disney+ filmlerini ve dizilerini izleyebilirsiniz. Sağlıklı bir seyir keyfi için içeriğimizi incelemeye devam edin!

Disney tarafından kurulan ve bizzat kendi yayın platformu olan Disney+ için yayın hayatına başladı. Platforma erişmeniz için sadece akıllı telefonlar ya da televizyonların olması gerekmiyor. Aynı zamanda özel bir teknik ile PS4 üzerinden de bu uygulamaya erişebilirsiniz.

Geçmişte sadece oyun oynamak için işimize yarayan bu konsollar ve sistemler artık film, sinema, dizi gibi pek çok içeriğe erişmemiz konusunda bize katkı sağlıyor. Özellikle ortak anlaşmalar ile işler çok daha keyifli bir hale bürünüyor. Konsol için Disney+ oldukça önemli bir yere sahip.

Disney+ üye olduktan sonra PS4 cihazınızdan Store bölümüne girin ve uygulamalardan Disney+ uygulamasını bulun. Sonra yükleyin ve giriş yapın. Bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde sizler de en sevdiğiniz içerikleri bizzat Disney+ uygulaması üzerinden izleyebilirsiniz. Sınırsız indirme, aynı anda 4 cihaz desteği ve pek çok konuda görüntü kalitesini karşımıza çıkaran Disney, herkes için farklı ve ayrıcalıklı bir hizmet yaratıyor.

Not: Şu sıralar Disney+ ülkemizde kullanılmıyor ama yakın zamanda faaliyete geçecek gibi görünüyor. En azından böyle bir durumda kullanabileceğiniz bir bilgi bulunsun elinizde. Şimdiden keyifli seyirler diliyoruz.

fanzade.com editörü