KINGSMAN 3 Hakkında Yeni Bilgiler: Herkes Yeni Maceralara Atılıyor

Kingsman hayranları için güzel haberler var. Yönetmen ve metin yazarı Matthew Vaughn’ın The Hollywood Reporter isimli kuruluşa verdiği röportajda serinin geleceğine dair bilgiler yer alıyor. Kingsman 3 yani devam filminin, ön hikaye (prequel)’nin izleyici ile buluşmasından sonra yapımına başlanılacağını söyleyen Vaughn, Kingsman: Gizli Servis‘ten öncesinde geçen olaylara değineceğini söyledi.

Kingsman: Altın Çember sonraki olaylar için de bir altlık niteliği taşıyacak olan filmin 2020 yılının Kasım ayında izleyici ile buluşması planlanmış olsa da 2020 Sevgililer Günü’ne ertelendi. Bu erteleme sonucu devam filminin (sequel) 2021 yılında beyazperde ile buluşacağı düşünülüyor.

Her ne kadar Kingsman 3 ile ilgili detaylar gün yüzüne çıkmamış olsa da Vaughn tarafından yapılan açıklama serinin karakterlerinin birbirlerinden tamamen farklı maceralara atılacaklarını gösteriyor.

Kingsman ajanları ve Amerikalı müttefiklerinin filmde görünmelerinin muhtemel olduğunu söyleyen Vaughn ekliyor:

“Bu filmin sonu [Altın Çember] hakkında düşünecek olursanız: Eggsy kesinlikle yeni bir maceraya atılacak. Galahad, ya da Harry Hart da yeni bir maceraya atılacak. Tequila da yeni bir maceraya atılacak. Jeff (Bridges) de yeni maceraya atılacak, Halle (Berry), yeni ajan Whiskey, de öyle yapacak. Devam filmi, bu karakterlerin başlarına gelenler hakkında olacak. Ve kesinlikle onları daha önce hiç görmediğiniz hallerde göreceksiniz”

Kingsman 3

Altın Çember’in basın gösteriminde hem Jeff Bridges hem de Colin Firth, Comic Book’a yaptıkları açıklamalarda serinin üçüncü filminde yer alacaklarına dair açıklamalar yapmıştı:

“Hala üzerinde çalışıyoruz, görüşmeler arasında farklı farklı fikirleri bir araya getiriyoruz. Ortada henüz bir metin yok fakat Matthew [Vaughn] başından beri bu film hakkında konuşuyordu” [Colin Firth’e dönerek] “Zaten Vaughn’ın bu seriyi üçleme olarak düşündüğünü söylemiştin”

Konuşmanın devamında Firth şunları ekliyor:

“Projenin erken aşamalarında Matthew ile yaptığımız bir konuşmayı hatırlıyorum, bu seri için üç filmin yerinde bir karar olduğunu düşünüyordu. Tam olarak kafasında planlamamıştı fakat hep bir üçleme yapmaktan yanaydı”

Her ne kadar karışık yorumlara maruz kalmış olsa da Kingsman: Altın Çember filmi gişelerde hatırı sayılır bir miktara ulaşarak yapımcısına dünya çapında yaklaşık 300 milyon dolar kazandırdı.

 

 

Sinema, dizi, oyun sever