Kevin Smith The AVENGERS: ENDGAME Fragmanını Çok Sevdi!

Kevin Smith The Avengers: Endgame Fragmanını Çok Sevdi!

Kevin Smith geçtiğimiz hafta Star Wars: Bölüm IX setine yaptığı ziyareti hatırlamakla zaman geçirse de, yapımcının ve uzun zamandır çizgi roman aşığı olanların merakla beklenen Avengers 4: Endgame’in ilk fragmanı hakkında bir şey söylemesi kaçınılmaz! Diğer tüm Marvel filmlerinde olduğu gibi de Smith’in sesi oldukça coşkun.

Kevin Smith geçenlerde bir diğer kendi filmini yapmaktansa  The Avengers: Infinity War’ın devamını izlemeyi tercih edeceğini iddia etmişti. Kulağa öyle geliyor ki, bu yeni görüntüler onun heyecanını zerre kadar azaltmamış. Smith’in mesajı fragmanda bazı noktaların altını çiziyor.

“@MarvelStudios logosu yıkılıyor! Thanos Korkuluk! Ronin gün yüzüne çıkıyor! Ve @AntMan büyük bir rol oynayacak! @Avengers, Size söz veriyorum sizin hikayeniz/diziniz anlatılana kadar hayatta kalacağım! Hep büyükannem televizyon dizisi izlerken söylediği gibi “Kes sesini! Dizim başladı!”

Diğer kaynaklarla detaylandırmak gerekirse,  “dağılan” logo Infinity War sonunda Thanos’un kurbanlarıyla aynı şekilde parçalara ayrılıyor ve eğer Endgame’in ilk posterine bakılacak olursa, bu tozlu efekt filmin tanıtımında anıları canlandıran bir unsur olabilir.

Avengers: Endgame’de neler olacağını 26 Nisan 2019’da sinemalarda göreceğiz!