KATHERINE LANGFORD ‘Avengers 4’te Hangi Karakteri Canlandıracak?

Katherine Langford ‘un Marvel Stüdyoları’nın Avengers 4 filminde henüz bilinmeyen bir rolde oynayacağı geçtiğimiz Cuma günü açıklanmıştı.

Altın Küre Adaylığı bulunan 22 yaşındaki aktrisin son derece gizlenen Avengers: Infinity War‘ın devam filmindeki sahnelerinin çekimlerini tamamladığı The Wrap tarafından doğrulandı.

Buna rağmen Marvel ne konuyla ilgili ne de filmin oyuncularıyla ilgili henüz bir açıklama yapmış değil.

Filmin yönetmenliğini yapan Russo kardeşler Avengers 4’ün çekimlerini sonbahar ve kış aylarında yapıp filmin yayın tarihi olan 3 Mayıs’tan önce Mart ayında filmi tamamlamak istediklerini söylemişti.

Henüz bir açıklama olmamasına rağmen Katherine Langford’un filme rol aldığı ve çekimlerini bile tamamladığını düşünerek, gelin filmde hangi karakteri oynayabileceğine dair tahminlerde bulunalım.

Katherine Langford Avengers 4’te kimi oynuyor olabilir?


KATE BISHOP

Katherine Langford, Marvel çizgi romanında yetenekli bir okçu olan ve sosyeteden dönüş yaparak genç Avengers’a katılan Kate Bishop’u canlandırıyor olabilir.

Kate Bishop Avenger Clint Barton ile ünlenen Hawkeye tarafından evlat edinilmişti. Hawkeye, Avengers: Disassembled olayı esnasında arkadaşı Avenger Scarlet Witch tarafından zihinsel bir bozulma yaşadığı sırada öldürüldü.

Olağanüstü dirilişinden sonra, Barton Ronin olarak bilinen samuray benzeri bir suçlu savaşçı olarak çalıştı. Bu sırada Barton, yeni Hawkeye ile karşılaştı, Bishop yenilen bu Avenger’ı onurlandırmak için bu işi üstlenmişti.

Barton bir ara Hawkeye kimliğini almak istediyse de Bishop’a ismi kullanmaya devam etmesini, dünyanın iki Hawkeye için yeterince büyük olduğunu söyledi.


LILA BARTON

Bir diğer olasılık büyümüş Lila Barton. Clint Barton’ın kızı olan Lila, ilk olarak Avengers: Age of Ultron’da S.H.I.E.L.D. tarafından desteklenen bir tür tanık korumasında yaşıyordu.

Avengers 4’ten çıkan bazı set fotoğrafları Renner’ın yenilenen bir görünümle ve Ronin kostümüyle geri döneceğine işaret ediyordu.

Başka set fotoğraflarında ise, Katherine Langford‘un yetişkin Lila’yı oynamasına olanak tanıyan bir zaman yolculuğuna işaret ediliyordu.


CASSIE lANG

Katherine Langford, Ant-Man’in kızı olan Cassie Lang ile de benzerlik gösteriyor.


MORGAN STARK

Infinity War’da Tony Stark, nişanlısı Pepper Potts’a gerçeğe yakın bir rüya gördüğünü ve bu rüyada ikisinin bir çocuğu olduğunu ve Pepper’ın eksantrik amcası Morgan’ın adını verdiklerini söylemişti.

Stark bir erkek çocuk görmüştü ama, zaman yolculuğu ya da alternatif gerçeklikler düşünülürse Langfor’du Morgan Stark olarak görebiliriz.

 

LADY LOKI

Çizgi romanda görülen bir kehanet üzerine Loki’nin öleceği ve bir kadın olarak tekrar dirileceği yazıyordu. Buradan yola çıkarak neden olmasın diyebiliriz.

Loki’yi canlandıran Tom Hiddleston, daha önce ACE Comic Con’a verdiği bir demeçte, ” Bu hikâye anlatılacaksa o kişi ben değilim. Bu karakteri bir kadının ya da kadın olarak tanımlayabileceğimiz birinin oynaması lazım. ” demişti.


TERRAXIA

Çizgi romanlarda Thanos, Terraxia adında kendine benzeyen bir partner yarattı. Yenilmezler 4’te, Thanos’un, Sonsuzluk Savaşı sırasında savaşta öldürülen çocuklarının- Black Order- yerine, Terraxia’yı yarattığı görülebiliyordu.

Bir ihtimal de Katherine Langford ‘un Pepper’ın giyeceği zırhın yapay zekası Rescue AI‘yı seslendirecek olması.


Avengers 4 fragmanı için geri sayım başlamışken Avengers 4 ile ilgili haberleri sizlere vermeye devam edeceğiz.  Takipte kalın.