HUGH JACKMAN, WOLVERINE Rolüyle GUINNESS Rekoru Kırdı!

Marvel’ın Wolverine karakterini dünyaca ünlü bir hale getirip bu rolle gönüllerimize taht kuran Hugh Jackman ve Star Trek’ten sonra X-Men deyince de akla gelen ilk isimlerden olan usta aktör Sör Patrick Stewart Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

İki oyuncu bir Marvel karakterini en uzun süre canlandıran isimler olarak Guinness’ten birer sertifika aldılar.

Belgede yazan açıklama ise şöyle:

”Bir canlı-aksiyon Marvel süper kahramanı olarak en uzun kariyere sahip isimler 3 Mart 2017 itibariyle 16 yıl ve 228 gün ile Avustralyalı Hugh Jackman ve İngiliz Patrick Stewart olmuştur.”

Stewart, Jackman’a konuyla ilgili bir video mesajı atarak şunları söyledi: ”Merhaba, sevgili Hugh. İkimizin artık Guinness Rekorlar Kitabı’nda olduğunu öğrendim. Tebrikler dostum. Duvarına asacak yeni bir şeyin oldu.”

İki oyuncuyu ilk kez, modern süper kahraman filmlerinin temelini atan 2000 yılındaki ilk X-Men filmiyle kahraman rollerinde görmüştük.

Son olarak 2017 Mart’ında gelen Logan filmiyle de Hugh Jackman’a Wolverine, Patrick Stewart’a da Profesör X olarak veda etmiştik.

Bu rekora en yakın isimler olaraksa Magneto rolüyle Marvel evreninde yer almış Sir Ian McKellen (2000 X-Men – 2014 X-Men: Days of Future Past) ve 2008’den beri Iron Man rolünü üstlenen Robert Downey Jr.‘ı gösterebiliriz.

Sizce Downey bu rekoru kırabilecek mi yoksa kendisine Avengers: Endgame‘de veda mı edeceğiz? 2009’dan beri Deadpool olan Ryan Reynolds’ın bu rekoru kırmaya çalışacağını düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.