Her Kahramanın Karanlık Bir Tarafı Vardır: DARK PHOENIX’ten Son Fragman!

Endgame’in heyecanı hepimizi sarmışken bir diğer Marvel cephesi olan X-Men filmleri bize kendini unutturmak istemiyor. Fox’un yaptığı son süper kahraman işlerinden biri olacak Dark Phoenix‘ten final fragmanı yayınlandı.

7 Haziran‘da bizlerle olacak ve James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence gibi yıldız isimleri bu seride son kez bir araya getirecek filmden neler beklediğimizi daha önce şu yazılarımızda belirtmiştik:

DARK PHOENIX’ten Yeni Fragman! Jean Grey Yakıp Yıkıyor!

DARK PHOENIX Fragman İncelemesi

Önceki fragmanlarda görmediğimiz yeni sahnelerden konuşacak olursak ekibimizin çıktığı uzay görevinin detaylarına dair sahneler görüyoruz. Ters giden bir kurtarma operasyonu gibi duruyor. Anlaşılan Quicksilver bu görev için baya heyecanlı. Hala kimi oynadığını resmi olarak bilmediğimiz Jessica Chastain‘in karakteri ile Jean’in tanıştığı sahneyi izliyoruz. Aynı zamanda aynı X2’deki gibi Nighcrawler’ın solo attığı çok keyifli bir sahne bizi bekliyor sanırız. Jean’in onu tehdit etmenin ne demek olduğunu daha önceki fragmanda da bir kısmını gördüğümüz bir sahnede Magneto’ya gösteriyor. Fragmanda logonun geldiği sahnedeki patlamanın da Phoenix (Anka Kuşu) şeklini alması hoş bir detay olmuş, çizgi romanlara selam çakar nitelikte.

Siz film için heyecanlı mısınız? Marvel Stüdyoları başındaki Kevin Feige, MCU’da daha en az beş yıl X-Men göremeyeceğimizi söyledi, bu bizi biraz üzdü açıkçası. Daha fazla kişiye erişebilmemiz için içeriklerimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.