GAMBIT Filminde Nihai Karar; Evet… GAMBIT Filmi Geliyor!

4 yıldır merakla beklenen ama bir türlü tamamlanamayan sürekli yönetmen kaybına uğrayan Gambit filmi için sonunda nihai karar geldi. Channing Tatum ve Lizzy Kaplan’ın başrollerde yer alacağı film hakkında konuşan isim Simon Kinberg oldu.

2019’un ilk ayında filmin prodüksiyonuna başlanacağını belirten Kinsberg, Gambit’in nasıl bir karakter olacağı konusunda bazı açıklamalar da yaptı. X-Men evreninde yer alan ve kinetik enerjiyi kontrol edebilen bir mutant olan Gambit, daha önce X-Men Başlangıç: Wolverine filminde Taylor Kitsch tarafından oynanmıştı.

GAMBIT Filmi

Simon Kinberg,  Tatum tarafından canlandırılacak olan yeni Gambit hakkında “Gambit’e baktığınızda bir dolandırıcı ve kadın avcısı görürsünüz. Ve biz bu durumdan bir romantik komedi çıkabileceğine inanıyoruz.

Romantik komedi derken tam olarak romantizmi kast etmiyoruz. Gambit bir seks komedisine dönüşebilir. Ama hala kötü adamlar ve kahramanlardan oluşan bir süper kahraman filmi olmaya devam edebilir.” açıklamasını yaptı. Ayrıca  ilk kez Marvel çizgi romanlarında 1990’lı yıllarda X-Men’in 130. sayısında görülmeye başlayan Gambit uyarlamasının senaryosunun hazır olduğunu belirtti.

Gambit filmi için henüz bir yönetmen bulunmasa da. Filmin Haziran 2019’da  vizyona girmesi beklenmekte.

Fanzade
Fanzade.com Genel Yayın Yönetmeni