EZRA MILLER Hazırlanıyor; DC, The FLASH’ın Çekimlerinin Başlama Tarihini Bildirdi

Warner Bros. nihayet DC’nin The Flash filmi ile ilgili ilerlemeye hazır gibi görünüyor. The GWW‘nin bildirdiği haber doğrultusunda Kasım 2019‘da The Flash çekimleri için harekete geçmeyi düşünüyorlar.

The Flash çekimleri
The Flash çekimleri Kasım ayında başlıyor

Ezra Miller, filmde “*Speedster Çoklu Evreni”  göreceğimizi söylemişti. Şu an itibariyle, film için yazılmış iki senaryo varmış. Biri yönetmenin John Francis Daley ve Jonathan Goldstein‘ın yazdığı, eğlencenin ve kahkahaların eksik kalmayacağı bir senaryo (Aquaman kıvamında komiklikler, şakalar yeter. Daha fazlası filmin tadını kaçırabilir.) ve bir tane de Ezra Miller ve Grant Morrison tarafından yazılmış daha karanlık ve kasvetli bir tona sahip senaryo olduğu söyleniyor.

Miller‘ın, Daley ve Goldstein’ın senaryolarıyla yaptıklarının pek hayranı olduğu söylenemez , bu yüzden kendi senaryosunu yazmış gibi duruyor.  Senaryolardan uygun olan Warner Bros‘tan onayı aldıktan sonra çekimler konusunda nasıl ilerlemek istediklerine karar verecekler. Karara bağlı olarak Miller‘ın, filmi geciktirebilecek olan bazı projelerinden vazgeçebileceği söylentiler arasında.

Daley ve Goldstein‘ın tarzını seviyorum ve hayranlarının hoşlanacağı harika bir Flash filmi sunacaklarına eminim. Hikaye ile ilgili pek fazla ayrıntı yok, ancak film DC Universe’daki diğer herhangi bir filmle hiçbir bağlantısı olmayan, bağımsız bir film olacak.

The FLASH Çekim
Bir avuç speedster

*Speedster: DC evreninde Flash karakteri türevinden olağanüstü hıza sahip karakterlere verilen isim.

Esnaf bir baba ile tasarımcı bir annenin ortak çalışması. Boş vakitlerinde bal porsuğu ile komodo ejderi dövüşse hangisi kazanır diye düşünen, Koluna anime ve çizgiromanlarla alakalı dövme yaptıracak kadar fütursuz bir adam...