IRON MAN ve SPIDER-MAN, DOCTOR DOLITTLE Filmi İçin Bir Arada

MCU’nun sevilen isimlerinden Robert Downey Jr. ve Tom Holland, The Voyage of Doctor Dolittle filmi için bir araya geliyorlar.

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Marvel sinematik evrenini kurtardıktan sonra Spider-man, Tom Holland, ve Iron Man, Robert Downey Jr.The Voyage of Doctor Dolittle filmi için bir araya gelecekler. 2019 Nisan ayında çıkması beklenen filmde rol alacak diğer isimler ise Emma Thompson, Ralph Fiennes, Antonio Banderas, Selena Gomez ve Michael Sheen.

Doctor Dolittle için bir araya geldiler

Antonio Banderas‘ın Rassouli isimli bir korsanı ve Michael Sheen‘in de onun yardımcısı Mudfly‘i canlandıracak. Diğer aktörler ise Robert Downey Jr.‘ın canlandıracağı Doctor Dolittle‘ın konuşabildiği hayvanları canlandıracaklar.

Çekimlerin bu ayın sonlarına doğru Londra’da, Stephen Gaghan’ın senaryosu ile başlaması planlanıyor. Filmin yapımcılığını Roth/Kirschenbaum Films adına Joe Roth ve Jeff Kirschenbaum ile Team Downey adına Susan Downey üstlenecek.

Hugh Lofting’in yarattığı karakterlere Robert Downey Jr.’ın yanında Jim Broadbent, Harry Collett, Tom Holland, Emma Thompson, Ralph Fiennes, Antonio Banderas, Selena Gomes ve Michael Sheen’in can vereceğiThe Voyage of Doctor Dolittle filmi 21 Nisan 2019 tarihinde çıkacak.