FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Bir Devrin Sonu: BEN AFFLECK, BATMAN'liği Bıraktı!

0

Deadline'ın haberine DC Genişletilmiş Evreni (DCEU) içindeki Batman rolünü kimilerine göre karakteri en iyi canlandıran isim olan Ben Affleck, Kara Şövalye'liği bıraktı. Affleck de Twitter üzerinden yaptığı açıklamada bunu doğruladı.

Deadline sitesi hesabının Twitter üzerinden Affleck'in Batman'likten ayrılışı ile ilgili attığı 'tweet'i alıntılayan Affleck şunları yazdı: "2021 yazında gelecek Batman ve Matt Reeves'in vizyonunun hayata geçişini görmek için heyecanlıyım."

Matt Reeves, DCEU içinde Batman'in ilk solo filmini elinden izleyeceğimiz kişi; filmin senarist ve yönetmeni. Filmin vizyon tarihi de belli: 25 Haziran 2021.

BEN AFFLECK
Matt Reeves

Batman v Superman: Dawn of Justice ve Justice League filmlerinin ardından pelerinini asan Ben Affleck'in Batman'ini siz nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce Affleck iyi bir Batman miydi, yerini kimin almasını istersiniz? Yorumlarda adaylarınızı bizimle paylaşın.

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.