Batman V. Superman Dawn of Justice Figürleri Açığa Çıktı

Superman Spoilers‘da CBM aracılığıyla, Miracle Action Figure EX’in Batman V Superman: Dawn of Justice’dan yeni bir çift yüksek kaliteli aksiyon figürleri hazırladığını açıkladı.

Superman en azından değiştirilebilir bir başlıkla geliyor aynı zamanda bir ya da iki set eli olursa da şaşırmayın çünkü premium format figürler için bunlar olağan kabul ediliyor. Batman ise, batarang (Batman’e özel bumerang), kancalı silah ve bomba atar gibi kendine has cephaneliği ile geliyor.

Batman V Superman’in tanıtım kampanyasının büyük bir parçası olan Batman’in ya da Wonder Woman’in zırhlarıyla ilgili ise herhangi bir ipucu henüz yok.

Batman V. Superman Dawn of Justice Figürleri
Batman V. Superman Dawn of Justice Figürleri

Batman v. Superman: Dawn of Justice’ın resmi özeti :

“Superman’in tanrısal gücüne tanık olan dünya, O’nu kontrol altında tutamayacaklarını düşünerek O’ndan korkmaktadır. Bir yandan da Metropolis’in en çok saygı duyduğu, modern çağın kahramanı Batman, Gotham’ın müthiş ve güçlü çetelerine karşı koymaktadır. Dünya ne tarz bir kahramana ihtiyaç duyduğunu tartışırken ve Batman ve Superman birbirleriyle savaşırken, dünya daha önce hiç karşılaşmadığı bir tehditle karşı karşıya kalır.’’

Batman V Superman: Dawn of Justice, 25 Mart 2016’da gösterime girecek.