BAD BOYS: HER ZAMAN ÇILGIN Yönetmenlerinden Samimi MARVEL Açıklamaları

bad boys yönetmenleri
ADIL EL ARBI and BILALL FALLAH on the set of Columbia Pictures' BAD BOYS FOR LIFE.

Çok uzun zaman önce, Bad Boys. Her Zaman Çılgın’ın (Bad Boys For Life) yönetmenleri Marvel Stüdyoları ile tanıştıklarını doğruladılar ve yönetmenlerden bir gün Deadpool ya da Blade: Bıçağın İki Yüzü’nü yönetmeleri ile alakalı görüşmeleri dile getirdiler.

Bad Boys: Her Zaman Çılgın Yönetmenleri Hangisine Karar Vermişler?

Bu yılın başlarında, Bad Boys: Her Zaman Çılgın yönetmenleri Adil El Arbi ve Bilall Fallah, potansiyel olarak birlikte çalışmayı tartışmak için Marvel Stüdyoları ile tanıştıklarını doğruladılar. Şimdi  de bir röportaj sırasında, yönetmenler ilgilendikleri bazı karakterleri seçtiler.

El Arbi: “O kadar çok var ki… Biliyorsunuz, Deadpool’u seviyoruz.”

Fallah: “Deadpool’u severiz!”

El Arbi: “Kesinlikle. Yani bir yanı daha var. Bad Boys dünyasında Marvel karakteri olsaydı…”

Fallah: “Deadpool olurdu.”

El Arbi: “O zaman Blade de çok havalı!”

İlginçtir ki, yönetmenler Deadpool gibi karakterlerle çalışabilme konusunda istekliler ve Marvel’in Daywalker (Blade) hikâyelerinin R-Rated işaretine sahip bir ortamda yer alabilmesi mümkün . Bunun beraberinde El Abri, Blade ve Deadpool serilerine atıfta bulundu.

Marvel Sinema Evreni’ne R-Rated hikâyesini getirme olasılığının Marvel Stüdyoları ile yaptıkları toplantıda tartışılıp tartışılmadığı sorulduğunda, yapımcılar çekingen davrandı. Ancak El Arbi, R işaretinin Deadpool gibi bir karaktere uyacağını söyledi. Bunun büyük sorumluluk getirdiğini de söyleyerek, Deadpool için bir teklif gelirse, iki karakteri de sevdiklerini ve ikisinin de R Rated derecelendirelebilecek filmlere uygun karakterler olduğunu belirttiler.

Marvel Stüdyolarının R-Rated hikâyelerini büyük ekrana getirmek isteyip istemediğini hala bilmiyoruz, ancak eski Disney CEO’su Bob Iger daha önce Deadpool ile bir olasılık olabileceğini ima etti.

Şahsi Görüşlerim;

“El Arbi ile Fallah ikilisinin Deadpool’u yönetmeleri hakkında saygı duyarım. Ama olur da Deadpool karakteri konusunda anlaşamazlarsa, Blade filmini yönetmelerini isterim. Çünkü o ikilinin Blade filmi ile uyumlu olacağını düşünmekteyim. Ve yine umuyorum, tıpkı Deadpool’da olduğu gibi yeni Blade de R işaretine erişebilir. R işaretli Marvel demişken, şimdilik Deadpool’a özgün bir olasılık olduğunun farkındayım. Ama olur da Marvel Stüdyoları bazılarına R mührü bastırabilirse; Doctor Strange 2, Deadpool, Wolverine, X-Men ve Blade gibi R işareti gerektiren filmleri görebilmek hayranları için her zaman müthiş olabilir! Umarım El Arbi ile Falah ikilisi Deadpool karakterini yönetebilmeyi hak edebilirler. Bakalım onların kararları neler olacak?”