FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

AVENGERS: ENDGAME'den Yeni Fragman! Tüyler Diken Diken!

1

Her ne pahasına olursa olsun… Muhtemelen, şu anda dünyanın en çok beklenen filmi konumunda olan Marvel'ın dördüncü Avengers filmi Endgame'den yepyeni bir fragman yayınlandı. Fragmanda hayranları heyecanlandıran pek çok sahne bulunuyor ve aklımızdaki soru işaretlerinden bazıları cevaplanıyor. İşte Avengers: Endgame'den yeni fragman…

Whatever it takes.

Marvel Sinematik Evreni'nin üçüncü evresinin sonu ve 22. filmi olacak Avengers: Endgame. Film 26 Nisan 2019'da vizyonda olacak. Filmin yönetmenleri Infinity War'da olduğu gibi Joe ve Anthony Russo kardeşler.

Fragmanın kritik noktalarını sahne sahne değerlendirelim:

Filmin posterine de bir göz atalım:

ENDGAME'den Yeni Fragman
Infinity War posterinde ön planda olan Thanos bu kez arka planda kalmış. Yeni fragmanda da onu hiç görmedik. Önceki fragmanlarda da doğrudan hiç görmedik onu. Önceki filmin sonunda "Thanos dönecek." denildiği halde acaba onu Endgame'de fazla izleme şansımız olmayacak mı, saydığım tüm bu nedenlerden?

Evet, yeni fragmanla sizin de heyecanınız tavan oldu mu? Açıkçası biz oldukça gazlandık. Captain Marvel izlediniz mi? Captain Marvel'ın gücünü sorguladığımız yazımıza bir göz atın. Bir devrin sonunu getirecek olan Endgame'den beklentileriniz neler? Sizce kimler ölecek? Görüşlerinizi aşağıda yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek
1 yorum
  1. Boy diyor

    BU DEĞERLENDİRMELER İLE FİLME OLAN HEYECANIM DAHA ÇOK ARTTI, MÜKEMMEL!

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.