MARVEL STUDIOS Tarafından Yapılmamış “EN KÖTÜ MARVEL FİLMLERİ”

Marvel Sinematik Evreni oluşalı neredeyse 10 yılı buldu fakat eski yani Marvel Stüdyolardan çıkmamış filmlerdeki tereddüt hissi halen korunuyor. Beyaz perdeye yansımış ve hayal kırıklığı yaratmış birçok Marvel filmi var, en kötü Marvel filmleri denebilir. Ve hayranlar artık bu tür hayal kırıklıklarına hazırlar. Aslında bunu paranoya veya kinci bir tavır olarak adlandırmak pek doğru olmaz, buna daha çok ‘birçok insanın çocukluklarında yer etmiş olan süper kahramanların sinemaya kendi zihinlerindeki gibi yansımamış olmasından kaynaklı bir durum’ denebilir.

Marvel Stüdyoları mükemmel olmayabilir, ancak bir Marvel yapımını tam uzunlukta bir film haline getirmeye çalışan diğer tüm stüdyoların ortak çabalarına kıyasla ortalama bir durumdalar denebilir. Her büyük Marvel filmi Marvel Stüdyoları tarafından yönetilmedi, ancak şimdiye kadar yapılan en kötü Marvel filmleri, MCU yapımlarının dışında bir yerde. Çocukluk anılarını unutun,  gişe rekorları kırmayı unutun; Başarısız film cehennemin en derin yerlerine ait, en berbat filmlerden bahsediyoruz. Şimdiye kadar yapılmış en kötü Marvel filmleri içinden 15 tanesi karşınızda;

15. FANTASTIC FOUR (1994)

 

14. SPIDER-MAN 3


 

13. GHOST RIDER: SPIRIT OF VENGEANCE

12. DAREDEVIL (2003)

 

11. X-MEN: THE LAST STAND

 
10. THE AMAZING SPIDER-MAN 2

 
9. NICK FURY: AGENT OF S.H.I.E.L.D

 

8. ELEKTRA

 
 
7. GENERATION X

 


 
6. FANTASTIC FOUR (2015)

 
5. X-MEN ORIGINS: WOLVERINE

 
4. DR. STRANGE (1978)

 
 
3. MAN-THING

 
2. HOWARD THE DUCK

 
1. CAPTAIN AMERICA (1979)

En kötü Marvel filmleri listemiz bu kadardı. Sizin de aklınıza gelen kötü Marvel filmleri varsa lütfen yorumda belirtin.