X-MEN Cephesinden Gelişmeler: LEGION 3. Sezon Fragmanı ve NEW MUTANTS Yeni Vizyon Tarihi!

Disney, Fox’u satın aldı ancak Fox’un başlattığı Marvel işlerine dokunmuyor. Çizgi romanlarda doğrudan X-Men ile bağlantı olan karakterlerden/takımlardan Legion ve New Mutants‘tan yeni haberler var. Legion’ın üçüncü ve final sezonundan ilk resmi fragman yayınlandı.

Kaldığımız ‘saykodelik’ kafadan devam ediyor gibi gözüken dizimiz 24 Haziran‘da dönüyor ve bu kez işin içine zaman yolculuğu da girecek gibi duruyor. Ayrıca Legion’ın babası Charles Xavier rolünde hepimiz X-Men filmlerinde bu karakteri canlandıran Sör Patrick Stewart’ı görmeyi umuyorduk ancak bu rolü üstlenecek kişi Game of Thrones’un ilk bölümlerinde Viserys Targaryen olarak izlediğimiz Harry Lloyd olacak. Fragmanda bir saniyeliğine kendisini Cerebro‘yu kullanırken bile görüyoruz.

Bir diğer haberimiz ise ilk fragmanı 13 Ekim 2017’de gelen ancak hala vizyona girmeyen New Mutants filmi hakkında. Filmin vizyon tarihi, bu kez Disney tarafından, yine ertelendi. Filmin yeni vizyon tarihi 3 Nisan 2020. Yayınlanan ilk fragmanı ile filmin vizyona girme tarihi arasında en uzun süre olan film olarak rekor kıracak sanırız. Bu film ile benzer kaderi paylaşan Gambit filmi ise takvimden tamamen çıkarıldı. Channing Tatum’un Gambit oluşunu hiç göremeyebiliriz.

Legion üçüncü sezon posterine göz atalım:

Aubrey Plaza’yı Alice Harikalar Diyarı’ndan Mad Hatter olarak gördüğümüz Legion fragmanı sizi de heyecanlandırdı mı? Legion izlemiyorsanız bile 2. sezon 11. bölümdeki ”David vs. Shadow King” kapışmasını izlemenizi şiddetle öneririz. Sizce New Mutants’ı 2030’a kadar izleyebilecek miyiz? Yorumlarda görüşlerinizi, sosyal medya hesaplarınızda yazılarımızı paylaşabilirsiniz.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.