Fragmanı Yayınlanan WandaVision Dizisi Hakkında Bilinenler ve Beklenenler

WandaVision dizisi

Türkiye saati ile 21 Eylül sabahı 4 – 5 saatleri sularında, Marvel Stüdyolarının öncül dizilerinden WandaVision dizisi için ilk fragman yayınlanmıştı. Bayağı büyük ilgi gören dizi hakkında ne var ne yoksa yazacağım. Hazırsanız hemen başlayalım!

WandaVision Dizisinin Konusu Nasıl Olacak?

Bilindik sit-com tarzı diziler ile Marvel Sinema Evreni’nin (MCU) serisinin bir karışımı olan WandaVision dizisinde, Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen) ile Vision’ın (Paul Bettany) ideal yaşantılarına yer verilecek. Ancak sonunda göründüğü gibi olmayacağına dair altını çizmeliyiz!

Kadroda Hangi Oyuncular Yer Alıyor?

Scarlet Witch karakterini ilk kez Avengers: Age of Ultron (Yenilmezler: Ultron Çağı) filminde tanıyarak bütün Marvel fanatiklerini çelen aktris Elizabeth Olsen, bir kez daha aynı karakterini başrol olarak oynayacak. Onun dışında Iron Man (Demir Adam) filminde Jarvis karakterine sesini verdikten sonra, yine Avengers: Age of Ultron filminden itibaren Vision karakterini canlandıran aktör Paul Bettany de Elizabeth Olsen’a eşlik edecek.

Olsen ve Bettany dışında Thor: The Dark World filminde gördüğümüz Darcy karakteri ile tanınan güzel aktris Kat Dennings, Ant-Man and the Wasp filminde gördüğümüz Jimmy Woo karakteri ile tanınan Randall Park ve Captain Marvel filminde gördüğümüz Monica’nın yetişkin hali ile tanışacağımız aktris Teyonah Parris de Olsen ile Bettany ikilisine eşlik ediyor. Gel gelelim işin en önemli sürprizine; nihayetinde aktris Kathryn Hahn, cadı Agnes karakterini canlandıracak! Unutmadan, (FO)X-Men evreni yıldızı Evan Peters da WandaVision’ın kadrosuna alındığı söyleniyor. Bu söylentide yüksek ihtimalle Wanda karakterinin bir oğlunu canlandırmasını planlanıyor.

WandaVision Dizisi Hangi Tarihte Yayınlanacak?

The Falcon And The Winter Soldier dizisi, Koronavirüs salgınından dolayı maalesef 2021 yılına ertelenmişti. Ancak, WandaVision’ın yıl bitmeden Disney+ üzerinde yayınlanması planlanıyor. Eğer Black Widow filmi bir kez daha ertelenirse, 2020 yılında göreceğimiz tek Marvel yapımı WandaVision dizisi olabilir! Bir Twitter kullanıcısının iddiasına göre, 27 Kasım’a WandaVision için bir ilk gösterim tarihi ayarlanması planlanıyor. Bu da demek oluyor ki, Cuma günü Şükran Günlerinde ineceği anlamına gelir.

https://twitter.com/SuperheroTheor1/status/1308128169023754243

Bu aşamada hiçbir şey onaylanmadığı için Marvel Stüdyoları, resmi ayrıntıları paylaşmayı erteliyor gibi görünüyor. Yine de bütün aşamalar planlı bir şekilde tamamlanırsa, ikinci fragmanın yayınlanmasıyla bu durum değişecek!

WandaVision Dizisi için İkinci Fragman Ne Zaman Yayınlanacak?

Eğer 27 Kasım tarihinde ilk bölümün yayınlanacağı tahmin edersek, ikinci fragman için müthiş bir tahminim olacak. WandaVision’ın ikinci fragmanının en geç, 31 Ekim 2020 tarihinde yayınlanacağı tahmin edebiliriz. Çünkü 31 Ekim tarihi, bu yılki Cadılar Bayramı’na denk gelmekte… Elbette olacaklar hakkında bekleyerek zamanla göreceğiz…