Yeni Hulk’ın Kimliği Açıklandı!

Secret Wars sonrası değişimlerle birlikte her karakterin öncekinden çok daha farklı hallere geldiği/geleceği şüphe götürmez bir gerçek. Hulk da bu değişimlerden nasibini aldı. Marvel ANAD (All New All Different) evreni için duyurduğu ”the Totally Awesome Hulk” başlığıyla farklı bir Hulk göreceğimizi belli etmişti. Aşağıdaki görsel yayınlandığı andan itibaren herkesin aklında tek bir isim belirmişti: Amadeus Cho

totally-awesome-hulk-141310-f7f84
Yeni Hulk
Totally-Awesome-Hulk-Cover-02
Yeni Hulk Amadeus Cho
yeni hulk amadeus cho

Kim Bu Yeni Hulk Amadeus Cho?

Bilmeyenler için Amadeus Cho, Marvel evrenindeki en zeki karakterlerden (çoğu kaynağa göre 7. sırada) olup Hulk’ın da en büyük destekçilerindendir. Şu saç modelini gördüğümüz anda aklımıza gelen ilk ismin o olması şaşılacak bir şey değil. Marvel da sürprizin çabuk bozulmasından rahatsız olmuş olacak ki bu konseptte gölgeli yerleri popüler kahramanlarla değiştirerek farklı görseller de yayınladı. Maestro’dan Thor’a kadar pek çok farklı karakterin kullanıldığı görseller kafa karıştırma çabalarından başka bir şey değildi. İşte yayınlanan o görsellerden bazıları.

Yine de hepimiz cevabın Cho olduğunun farkındaydık. Marvel da daha fazla uzatmadan resmi açıklamayı yaptı. Yeni Hulk’ımız Amadeus Cho.


Cho ile tamamen farklı bir Hulk ile karşılaşacağımızı düşünüyorum. Bir tahminim de Cho’nun Hulk dönüşümünü kontrol edebildiği yönünde. Daha önce yayınlanan görsellerde ısrarla saklanan bilek kısmına bakarsanız üzerinde mavi bir button olan bilekliği fark edebilirsiniz. Belki de dönüşümlerini kontrol edebilen ve bilinçli süper zeki bir Hulk görürüz kim bilir ?
Totally Awesome Hulk” için yayınlanan çıkış tarihi Aralığı gösteriyor.