Marvel, MARVEL 101 Video Serisiyle Büyük Karakterlerine Dair Tarih Dersi Veriyor

Marvel Entertainment basın açıklaması ile Marvel 101 Video Serisini tanıttı.
Marvel Comics kuruluşundan bu yana, sert aksiyon ve düşündürücü hikayelerle, tüm zamanların en kahraman ve karmaşık karakterleri ile en çok genişleyen kütüphanesi olmuştur. Bugünden itibaren, şimdiye kadar aşina olduğunuz ya da olmadığınız Marvel Süper Kahramanlarını derinlemesine inceleyebileceğiniz eğitici all-new video serisini Marvel hayranlarına sunmaktan heyecan duyuyoruz. MARVEL 101 başlıyor.

23 Kasım’dan itibaren her Salı Marvel.com’da ve Marvel’in YouTube kanalında yeni bir bölüm yayınlanacak. Fanlara sunulan bir dakikalık videolarla fanlar, seçilmiş bir Marvel karakteri, hikayesi, lokasyonu, silahı ya da daha fazlasının geçmişiyle tanıştırılacak. Bu kısa-açıklayıcı videolar, hayranların Marvel Evreni için sindirim oturumu olacak. Haftalık olarak çıkması planlanan geniş bir kataloğa sahip Marvel 101 içeriğinden ilk olarak aşağıda listelenen 20 Marvel kahramanını hayranlar 23 Kasım’dan itibaren izleyebilecek:

Marvel 101 her bölümde farklı bir Marvel karakterini konu alacak
Marvel 101 her bölümde farklı bir Marvel karakterini konu alacak

Ant-Man, Avengers, Black Panther, Black Widow, Captain America – Steve Rogers Captain America – Sam Wilson, Captain Marvel, Daredevil, Doctor Strange, Guardians of the Galaxy, Hulk, Iron Man, Jessica Jones, Luke Cage, Ms. Marvel, Nova S.H.I.E.L.D., Scarlet Witch,Spider-Man, Thor.

Bundan sonra her salı, Marvel 101, Thor (Jane Foster), Hawkeye, Punisher, Winter Soldier, War Machine, Wasp, Quicksilver, Angela, Venom gibi büyük Marvel kahramanların tarihlerine bir keşif yolculuğu yapacak. MARVEL 101, tüm zamanların en popüler karakterlerini hızlıca keşfetmek için bir şans ve Marvel kütüphanesinden en olağanüstü girdileri inceleyebileceğiniz hafıza tazeleyici muhteşem bir kurs niteliğinde olacak. İzlerken not almayı unutmayın zira kısa bir teste tabii olabilirsiniz.