Wolverine 3’ün Hangi Zamanda Geçeceği Belli Oldu

Birçok yapıma prodüktör sıfatıyla imza atmış Simon Kinberg, Wolverine 3 filminin X-Men zaman çizelgesinin geleceğinde geçeceğini açıkladı.

Önümüzdeki yıl gösterime girmesi planlanan ve ismi henüz açıklanmayan 3. Wolverine filmi için adımlar atılmaya yavaş yavaş başlanıyor.

Wolverine filminin yönetmeni James Mangold, yeniden dümene geçecek. Ancak hikaye hakkında Patrick Stewart‘ın Profesör Charles Xavier ile Wolverine arasında geçiyor oluşundan başka filmin konusu hakkında bir bilgimiz yok. Simon Kinberg de bu arada devreye girip hikayenin gelecek zamanda geçeceğini belirterek, Hugh Jackman‘ı Old Man Logan olarak görecek olmamız ihtimalini iyice vurgulamış oluyor.

boyd-holbrook-wolverine-3

Henüz filmin oyuncu seçimleri tamamlanmamış olsa da; 3 kişinin filmde oynayacak olması kesin. Hugh Jackman, Patrick Stewart ve oynayacağı karakter henüz açıklanmayan Boyd Holbrook. Holbrook’un kötü bir karakteri canlandıracağı söyleniyor.

Wolverine karakterinin ilgi çekiyor oluşu, Hugh Jackman‘ın kendi karakterine çok zıt olan bir kahramanı başarıyla canlandırması açısından ve bir süre önce Hugh Jackman‘ın resmi açıklamasıyla serinin 3. filminde Wolverine’e veda edecek olması bu yapımı daha değerli kılan noktalar…

Fanzade.com editörü