Wolverine 3 Filminin Kötü Adamı Bulundu

Deadline’ın haberine göre 20th Century Fox, 2017’de gösterime girecek üçüncü ve son Wolverine (Wolverine 3) filminde Hugh Jackman ve Patrick Stewart’ın karşısında henüz ismi belirlenmeyen baş kötü karakteri oynayacak aktörü Boyd Holbrook olarak belirledi.

Jackman’ın oynadığı  Wolverine/Logan karakterinin karşısında rol alacak olan Holbrook, acımasız, çıkarcı ve dünya çapında bir şirketin güvenlik sorumlusu olarak karşımıza çıkacak.

Mayıs’ta çekimlerine başlanacak Wolverine 3’ün,  3 Mart 2017’de gösterime girmesi planlanıyor. Senaryosu David James Kelly tarafından yazılan filmi Wolverine’i de yöneten James Mangold yönetecek.

BoydHolbrook vv Wolverine 3

Kentucky doğumlu Holbrook, Netflix’in Pablo Escobar’ın soruşturması ve Escobar’ın  hayatı hakkındaki dizisi Narcos’da, ajan Steve Murphy’i canlandırdı.

Kötü karakterin tanımı her ne kadar All-New Wolverine’den Captain Mooney’i andırsa da, Wolverine 3’ün Mark Millar’ın oldukça beğenilen Old Man Logan’ından uyarlanacağı konuşuluyor. All-New Wolverine’de, Alchemax’ın güvenlik görevlisi olan Mooney, X-23’ün klonlarının izini sürmekle görevlendir ama aslında kendisi orijinal Wolverine’in  klonudur.