FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Star Wars Evreninin Kelle Avcısı Boba Fett'in Solo Filmi Üzerine Çalışılıyor

0
Yönetmen Josh Trank'ın Boba Fett filmini çekmek istediğini biliyoruz. Ancak o zamandan beri film hakkında çok az şey duyduk. Ama bu projenin geliştirildiğini biliyoruz.

Bir sonraki Star Wars Anthology filminin Han Solo'nun çıkışından sonra ne olacağını bilmiyoruz, ancak işaretler Boba Fett olduğuna işaret ediyor. Nispeten ilerlemiş aşamalardaki bir senaryo ile muhtemelen çok fazla sürpriz olmamalı.

My Entertainment World yakın gelecekte hazırlayacağı ve yapımında imzalarının bulunacağı filmler arasında Boba'yı da eklemişti. Londra'daki Pinewood Stüdyolarında çekilecek filmin konusu orijinal hikayedeki şekilde galaksinin en meşhur kelle avcısı olan Mandalorian savaşçısı Boba Fett ve onun baba figürü olan(klonlandığı karakter) Jango Fett üzerine kurulmuş olacak.

Star Wars filmlerinde, bu karaktere yeterince önem verilmediğini ve doğru yansıtılamadığı söylenebilir. Ancak Fett'in Star Wars evreninde önemli bir yeri vardır.

Büyük ihtimalle film hakkında gelişmeleri de yakın zaman duyuyor olacağız.

 

Önceki yazımız olan "Rogue One: Jyn Erso'nun Annesi Aslında Bir Jedi" Açıklaması Geldi yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.