Ryan Reynolds Bir X-FORCE Filminde Yer Almak İstiyor

Gelecek ay Deadpool‘u sinemalarda izlediğinizde neden “R rated’’ (+18)  olarak derecelendirdiğini hemen anlayacaksınız. Konuyla alakalı olarak, “Filmdeki şiddet, çıplaklık ve argo film boyunca çok iç içe geçmiş durumdaydı ve bu değerlendirmeden çıkmak için filmi kesseydik elimizde pek bir şey kalmazdı” diyen Ryan Reynolds ile yapılan konuşmada, kendisi R-rated çizgi roman  filmlerinin geleceği hakkında açıklamalarda bulundu: 

“Ben bunun daha fazla R rated süper kahraman filmlerine öncülük yapacağını umuyorum. Piyasada çok fazla süper kahraman filmi var ve hepsi de hemen hemen aynı tarzda. Ben kişisel olarak daha fazla R rated film görmek istiyorum. Bence artık zamanı geldi. Tutup tutmayacağını birlikte göreceğiz. Hollywood utanç verici olarak tutan filmleri kopyalamayı seviyor, eğer bu da tutarsa daha fazla R rated film görebiliriz.’”

ryan reynolds

Reynolds, bunu gerçekleştirmek için solo filmlerin daha uygun olduğunu, Deadpool’de çizgi romandaki arkadaşı Cable ile ekip oluşturduğunu ama takım filmlerinin her zaman daha fazla maliyetli olduğunu da sözlerine ekledi. Ayrıca :

“R rated bir Avengers filmi göremezsiniz ama başka filmler için bu olasılık var. Mesela ben R rated bir X-Force filmi izlemek istiyorum.” dedi. 

Reynolds’un ‘R rated’ filmleri desteklediği gün gibi ortada. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?