‘NEW MUTANTS’ Fragmanı Yayınlandı. X-Men Evreninden Daha Karanlık

Twentieth Century Fox,  X-Men spin-off filmi olan, Josh Boone’un yönettiği New Mutants filminin ilk fragmanını  yayınladı. Stüdyo ilk olarak 2000’de Bryan Singer’ın X-Men’iyle mutant süper kahraman akımını başlattı. Orijinal üçlemenin dışında X-Men: First Class, X-Men Days of Future Past gibi X-Men filmleri de izledik.  Fox ile yapılan ve X-Men evreninde geçen diğer ve yeni sayılabilecek Deadpool ile Logan filmleri de beğeni ve gişe hasılatı açısından büyük başarı elde etti.

Logan, 2017’de piyasaya çıkan tek X-Men filmi olmasına rağmen, Fox’un New Mutants, Deadpool 2 ve X-Men: Dark Phoenix de dahil olmak üzere 2018 yılına girmesi beklenen birçok film çalışması var. Ayrıca Gambit’in de 2019’un Şubat ayında vizyona gireceği duyuruldu. 2018’in Nisan ayında sinemalarda olacak New Mutants filminin fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Yönetmenliğe ek olarak Boone, senaryoyu Knate Gwaltney (Kidnap, Cardboard Boxer) ile birlikte yazarken, Simon Kinberg de yazar Chris Claremont ve sanatçı Bob McLeod’un yarattığı karakterler üzerine yapımcı olarak görev alıyor.

 

New Mutants filmindeki beş ana karakteri oynayan kişiler şöyle;

Danielle Moonstar/ Mirage (Blu Hunt),
Illyana Rasputin/  Magik (Anya Taylor-Joy),
Rahne Sinclair/Wolfsbane (Maisie Williams),
Sam Guthrie / Cannonball (Charlie Heaton)
Roberto da Costa/ Sunspot (Henry Zaga).

Ayrıca akıl hocalığı yapan Dr. Cecilia Reyes (Alice Braga)

Peki siz New Mutants fragmanını nasıl buldunuz?