Michael Keaton, BATGIRL Filminin Kadrosuna Katıldı

michael keaton batgirl

Michael Keaton, Batgirl filminde de Batman rolüyle tekrar sinemalarda yer alacak. The Flash filminden sonra Batgirl filminin kadrosunda da yer alacağı açıklandı. 

Batgirl Filmi Hakkında Son Detaylar

michael keaton batgirl
Michael Keaton, eski Batman aktörü

DC hayranlarının favori kahramanlarından olan Barbara Gordon (Batgirl), sinema filmiyle yakın zamanda vizyonda olacak. Filmin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş netleşmeye başladı. J.K. Simmons, Komiser Gordon, Leslie Grace’in ise, Barbara Gordon rolünde oynayacağı daha önce açıklanmıştı. Bu ikilinin ardından Michael Keaton’ın da Bruce Wayne rolünde oynayacağı netleşti. 

1989 ve 1992 yıllarında yayınlanan Batman filmlerinde başrol oynayan Michael Keaton aradan geçen 30 yıllık sürenin ardından tekrar Batman oluyor. 4 Kasım 2022 yılında vizyona girecek The Flash filminde de Michael Keaton, Batman’e hayat verecek. Batman’in yaşlandığı dönemleri canlandırması beklenen Keaton’ın Batgirl filminde de olması ilgi uyandırıcı. Kendisi Marvel filmlerindeki Nick Fury gibi bir mentor rolünde olabileceği belirtiliyor.

Keaton’ın Batman kostümü ile Ekim ayında gerçekleşen DC Fandome etkinliğindeki bir görüntüde karşımıza çıkmıştı

Hollywood Reporter haberine göre Batgirl filmiyle ilgili henüz net bir vizyon tarihi açıklanmadı. Filmin 2022 yılında geleceği daha önce duyuruldu ama hangi ay ve gün olacağı net değil. Muhtemelen yılın sonunda vizyona girecektir. 

Siz de Batgirl filmini bekleyenlerden misiniz?