Legends Of Tomorrow Ekibinden, JSA ve Flash & Arrow İpuçları

CW’ye DC Evreni’nin merkezi diyebiliriz ki böyle olunca da dört dizi için de birbirleri arasında geçiş olanağı sonsuz oluyor.

Yeni bir DC Access videosunda,  Legends of Tomorrow ekibi, yeni sezonda  Arrow ve The Flash ile ilgili geçişlerin olasılığı üzerinde konuştular.

Atom’u canlandıran aktör Brandon Routh, geçişlerle ilgili olasılıklar üzerine ve sezon finalinde dikkat çekilen, yaklaşan JSA tanıtımına dair şu yorumlarda bulundu:

“Geçişler süper heyecanlı şeyler, umuyorumki daha fazla  Arrow ve daha fazla Flash geçişleri olur. Ben herkesin bizim dizimizde olmasını istiyorum; Grant  gelsin, Stephen geri dönsün, Danielle Panabaker da olsun. Diziyle ilgili ise, herşeyi söyleyemem ama bazı eğlenceli değişiklikler olacak. Biliyorsunuz dizi vahşi olaylar üzerine kurulu değil, bu yüzden fazla bir baskı da olmuyor. Böylelikle nefes alıp eğlenebileceğimiz, arkadaşlık edeceğimiz daha fazla zamanımız ve yeni üyeler için de yerimiz oluyor. JSA’in gelmekte olduğundan haberdarız. Sezon finalinde Patrick Adams  göründü ve bu grup hakkında hiçbirşey bilmediğimizi söyledi, bu bir ipucuydu. Görünüşe göre neler olacağını 2. sezonda çözeceğiz. Karakterlerin Arrow evreninden henüz görmediğimiz karakterler olduğunu düşünüyorum. Henüz dizide görünmeyen kalabalık bir karakter grubu var, daha sonra geriye gidip tüm JSA’i keşfedeceğimizi düşünüyorum.”

Legends of Tomorrow antolojisi serisi yazımızı da buradan okuyabilirsiniz.