FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

DC, 'Being Super' İle Supergirl'ün Kökenini Tekrar Ele Alacak

0

DC,  Supergirl: Being Super adında, Kara Zor-El'in orijinal hikayesini yeniden gözden geçiren, yeni bir çizgi roman mini-serisini duyurdu.

Being Super, geçen yılın  Superman: American Alien'ıyla benzer şekilde, sürekliliğin dışında, Supergirl'ü şekillendiren yıllara dair bir hikaye. 4 bölümlük seriyi Mariko Tamaki (This One Summer) yazacak. Çizimlerini ise DC'den Joelle Jones (Ladykillers) yapacak.

Supergirl: Being Super  Kara Zor-El

Seriyi ilk olarak The Hollywood Reporter duyurdu. Tamaki  siteye yaptığı açıklamada Being Super'in, sıradan bir süper kahraman köken hikayesi olmayacağını söyledi ve şu açıklamalarda bulundu.

"Ben John Hughes'lu zamanlardan geliyorum,oldukça yaşlıyım ve bu benim gençlik yıllarından bahsederken kullandığım referans. Burada olan şey bir nevi, birinin hayatına bir hafta sonu için dahil olmak ve o zaman aralığında olan şeyleri anlatmak. Buna rağmen, eğer bir süper kahramandan bahsediyorsak doğal olarak Kanada'da yaşayan sıradan bir çocuğun başına gelenlerden 10 kat daha fazlası söz konusu oluyor.''

Tamaki  ayrıca, BOOM! Studios'tan Lumberjanes'ın projede güçlü bir etkisi olduğuna dikkat çekti.

supergirl-2

Her iki yaratıcı da  Being Super'in yeni okurlara ulaşmasını arzu ediyorlar. Jones bu konuda:

"Hikaye anlatım biçiminin farkında olmaya çalışıyorum ve kendimi, ilk kez çizgi roman okuyan insanların yerine koymaya çalışıyorum. Bunun ötesinde, insanları heyecanlandıran ve insanların okumak isteyeceği bir şeyler ortaya koymak istiyorum."

Önceki yazımız olan Marvel Aktörü Ben Affleck'in Filminde Robin'i Oynamak İstiyor yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.