DAREDEVIL’ın 2. Sezonunda Elektra’nın Giyeceği Kostüm Belli Oldu

Daredevil’ın ilk sezonunun en heyecan verici yönlerinden biri de, Matt Murdock‘ın çizgi romanlardaki klasik kırmızı kostümünün yerine ev yapımı siyah bir kostüm giymesiydi. Şimdi 2. sezonda da Elektra‘nın kıyafetleri için aynı beklenti içinde olmak mantıklı görünüyor.
Television Critics Assocation’in basın turunda konuşan dizi sorumlusu Doug Petrie,’’ Biz çizgi romanları seviyoruz, çizgi roman hayranıyız ama biz Elektra’’nın kostümünün bir savaş ustasına uygun olmasını istedik ve biraz da modaya uygun hale getirdik. Kesinlikle bir kostüme sahip ama organik olarak Daredevil’a uygun olmaya ihtiyacı var.’’dedi.

Elektra ve Daredevil

Bu onu , klasik kıyafetinden daha gerçekçi bir kıyafetle mi göreceğiz yoksa sezonun sonunda Elektra’nın daha kahramanca bir yola girerek evrim geçireceği anlamına mı geliyor tartışılır ama yine de güzel bir haber.

Bu arada Elodie Yung da oynadığı karakterle ilgili bazı ipuçları verdi:
“Elektra’nın bir çeşit sosyopat olduğunu düşünüyoruz. Bu dünya onun için satranç gibi bir oyun. Onu motive eden her şeyi istiyor. Hedefine ulaşmak için hiç bir şey kullanmıyor.Öte yandan biz farklı katmanları olan bir karakter yaratmak istedik. Ben Elektra’nın kötü bir insan olduğunu düşünmüyorum. Sadece farklı kişisel özelliklere sahip bir insan.”

Bakalım yeni sezonda Elektra’nın kostümü dizi severlerin yanı saıra çizgi roman severleri cezbedebilecek mi?