Cyborg Rolünde Oynayacak Ray Fisher Sıkı Bir Antrenmana Girdi

Justice League filmi için hazırlanan Ray Fisher kas yapmaya başladı bile.

Justice League’de Cyborg / Victor Stone karakterine can verirken göreceğimiz Ray Fisher, sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla bir kez daha rolü için heyecanlı ve istekli olduğunu belli etti. Paylaştığı fotoğrafta sıkı bir antrenmana girdiği belli olan Ray, yarı insan yarı makine Cyborg karakterinin alışmış olduğumuz devasa görünümüne ulaşmayı amaçlıyor.maxresdefault13-kopya-22-kopya

28 yaşındaki aktör “The Good, the Bad and the Confused” adlı komedi dizisiyle adını duyurmuş 2013 yılındaki Fetch Clay, Make Man’de Muhammed Ali’yi canlandırmasından sonra keşfedilmişti. ray-fisherProfesyonel film kariyerine ise Cyborg olarak başlayacak. İlk sahneye çıkışı Batman vs. Superman: Dawn of Justice’te Cyborg’a dönüşümünü gördüğümüz kısa video ile olmuştu. Solo filminin tarihi 2020 olarak belirlense de Flash’ın solo filminde de görüleceği belirtildi. Flash’ın vizyon tarihi de 2018 olacak gibi gözüküyor.

Justice League‘te Cyborg’a dönüşünmünden sonrasını göreceğimiz kesin fakat Victor Stone’un üniversite yıllarına bir flashback olacağını fragmanda Victor’un tek vücut halinde görünmesinden anlayabiliyoruz. Cyborg karakterinin de diğer karakterlerin de tıpkı Dawn of Justice’te Batman’e yapıldığı gibi kısa flashbacklerle ana hikayesinin anlatılacağını öngörmek güç değil. Victor’un Cyborg’a dönüşmeden öncesini bir flashbackten görmek yerine daha ayrıntılı görmek isterseniz şöyle kısaca bahsetmek isterim:

Cyborg’un hikayesi de diğer karakterlerde olduğu gibi değiştirildi. Güncel Cyborg’tan bahsetmek gerekirse, anne ve babasından yeterli ilgi görmeyen bir üniversite öğrencisi olan Victor aynı zamanda bir Amerikan Futbol oyuncusuydu. Hatırı sayılır sayıda hayranı olan ve gayet başarılı olan Victor babasının artık onunla ilgilenmesini ve maçlarını izlemesini istiyordu. Ama babası bir portal deneyinin üzerinde zaman harcıyor ve onun dışında pek bir meşguliyeti yoktu. Darkseid’ın dünyaya inmesiyle ortaya çıkan Mother Box’ın elinde patlamasıyla yaralanan Victor, birçok vücut uzvunu kaybeder. Yaşam fonksiyonlarını tamamen kaybetmeyen Victor’u babası laboratuvarına alır ve henüz denenmemiş, üzerinde çalışılan kimyasallardan bir tanesini Victor’a enjekte eder. Daha sonra Victor kaybettiği uzuvların yerine mekanik uzuvlar edinir. Çizgi romanlarda anlatıldığı üzere Cyborg’a dönüşüm hikayesi böyle daha ayrıntı isterseniz Justice League: War’u izlemenizi tavsiye ederim. Film serisinde hikaye biraz daha farklı. Çünkü Dawn of Justice’te gösterilen videoda Victor, daha önceden yaralanmış ve babasının laboratuvarında incelenirken Mother Box’ın patlamasıyla Cyborg’a dönüşmüş olarak gösteriliyordu.

Oyun dünyasından son gelişmeleri yazıyorum