FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Ben Affleck, Kendi Batman'ini Yönetecek

0

Warner Bros. CEO'su Kevin Tsujihara Batman'in bağımsız filminin yönetmenliğini Ben Affleck'in üstleneceğini onayladı.

CinemaCon'da konuşan Kevin Tsujihara, 10 tane DC Comics filminin daha çekileceğini ve bunlardan birinin de Ben Affleck'in Batman'i olacağını söyledi.

Daha önce sadece filmi Affleck'in yöneteceğine dair söylentiler dolaşıyordu. Yapılan açıklamayla bu ihtimal kesinlik kazanmış oldu. Ayrıca Warner Bros. CEO'su Aquaman filminin yönetmeninin James Wan olduğunu da teyit etti.

Geçen ay yapılan bir basın toplantısında Affleck böyle bir ihtimalin olduğunu ima etmişti. Batman v Superman'in yönetmeni Zack Snyder'dan bunu öğrendiğini kabul etmişti.

Affleck; "DC evrenin bir parçası olmamız müthiş heyecan verici oldu. Justice League üzerinde çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz." şeklinde açıklamada bulunmuştu.

Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olanDaredevil'ın Liderliğini Üstleneceği The Defenders Çekimleri Bu Yıl Başlıyor yazımıza göz atmak ister misiniz?

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.