DEADPOOL V GAMBiT #1 İlk Bakış – Merc Vs Mutant

Deadpool V Gambit

Hayranları Channing Tatum’un başrolde olacağı Gambit filmini bekliyorlar ama bu Gambit ile ilgili başka hikayeler olmayacağı anlamına gelmiyor. Marvel bu anlaşmayı tatlandırmak için Deadpool’un yanına Deadpool V Gambit #1’i getiriyor.  Çizgi roman Ben Acker ve Ben Blacker tarafından yazıldı, Danilo Beyruth tarafından çizildi. Marvel.com ile yapılan bir röportajda Acker şunları söyledi:

“Marvel Evreni’nde süper güçleri olan ama tam anlamıyla kahraman olmayan karakterlere eğlenceli bir bakış açısı sunacağız. Deadpool ve Gambit,’’Büyük güçler büyük sorumluluk getirir.’’ tarzında karakterler değiller. Onlar sadece 1 numara olmak istiyorlar.”

Blacker ise konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Bence ilgi çekiciler çünkü Spider-Man’in aksine, okuyucu Deadpool ve Gambit’in doğru şeyi yapıp yapmayacağından emin olamıyor. Onların ahlak anlayışı biraz bulanık. Onlar iyi adamlar ama sadece kötünün iyisi oldukları için.”

Çıkış tarihini merak edenler için söyleyelim. Cilt 22 Haziran’da satışa çıkacak.

Resmi Deadpool V Gambit #1 açıklaması:

“Gambit dünyanın en soğuk kanlı ve en iyi görünümlü adamlarından biridir. Deadpool ise en rahatsız edici tiplerden biridir. Doğal olarak ikisi pek anlaşamaz. Haziran’da DEADPOOL V GAMBIT#1 ile tansiyon en yüksek seviyesine çıkacak. Bu ikisinin birlikte gizli bir geçmişleri var ve Marvel Evreni’ne karşı çalışıyorlar. Regeneratin’ Degenerate ve Ragin’ Cajun şimdi birlikte son bir iş alıyorlar. Ne yanlış gidebilir ki? Hey, bunlar Spider-Man ve Daredevil değiller. Haziran’da hile ve dolandırıcılık devam edecek ve bu ikili DEADPOOL V GAMBIT’te kafa kafaya gelecek.”

Bu çizgi romanı paralelevren.com üzerinden satın alabilirsiniz.