En Ölümcül AVENGERS’a Hazır Olun! SAVAGE AVENGERS

Avengers’ı hiç bu kadar vahşi görmemiştiniz. Yazar Gerry Duggan ve çizer Mike Deadato Jr. tarafından yaratılan Savage Avengers serisi ile mayıs ayının başında en ”barbar” Avengers ekibiyle tanışacağız.

Bu takımda kimler yok ki… Devam eden serisinin çizimlerini de ülkemizden bir isim olan Mahmud Asrar’ın yaptığı Barbar Conan (Conan the Barbarian) ekibin başında olacak şekilde; Wolverine, Punisher, Elektra, Venom, Doctor Woodoo gibi öldürmeyle bir problemi olmayan karakterler takımda yer alacak.

Serinin konusu ise şu şekilde özetlendi: Büyülü bir tılsım arayışı içindeyken şeytani büyücüler tarafından Marvel Evreni’ne gönderilen Conan, Savage Land’de ölümcül bir takımla bir araya gelecek.

”Bu, uygun görülmeyen bir kahraman ekibi.” diyen Duggan, Twitter’dan seri ile ilgili kendine yöneltilen soruları yanıtladı. ”Punisher neden bu takıma katıldı?” sorusu üzerine yazar ”Castle aslında bu takıma katılmayacaktı ancak alınmak için üç kritik nedeni vardı.” yanıtını verdi. Görünüşe göre bu sebepleri ve daha fazlasını görmek için 1 Mayıs‘ı beklememiz gerekecek.

Savage Avengers #1’in artist David Finch tarafından çizilen kapağına göz atalım:

Savage Avengers

Sizce bu seride Punisher mı yoksa Wolverine mi daha fazla kişi öldürecek? Bu anti-herolardan favoriniz hangisi? Seriye dair heyecanlı mısınız? Yorumlarda görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.