FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

AVENGERS: INFINITY WAR'dan Silinen BOMBA Gibi Bir Sahne

0

Avengers: Infinity War'dan silinen bir sahne yayınlandı. Ve bu sahneye göre Guardians of The Galaxy takımı neredeyse Thanos'un gezegenine gelemiyormuş!

Infinity War gerek gişe başarısı gerek izleyicilerin gönlündeki başarısı ile bu yıla ve bundan sonraki yıllara damgasını vuran bir film oldu. Çizgi roman filmlerinin seviyesini başka bir noktaya çekti.

Entertaintment Weekly, Sonsuzluk Savaşı filminden silinmiş bir sahne yayınladı. Sahneye baktığımızda Drax'ın yine işinin başında olmayıp Star Lord'un eşyalarını karıştırdığını görüyoruz. Fakat onlar kavga ederken Nebula'nın onlara çokça mesaj gönderdiğini görüyorlar. Bu mesajlar da Gamora'nın Çılgın Titan Thanos ile karşılaşmaya gittiğini söylüyor.

Yani bizim Koruyucular mesajları biraz daha geç fark etselermiş Thanos'un gezegenine gitmek için geç kalabilirlermiş. Bu da filmde çok büyük değişikliklerin ucundan dönüldüğünü gösteriyor.

Avengers: Infinity War, 21 Temmuz'da dijital platformlar da, 16 Ağustos'ta Blu-Ray'de!

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.