FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Warner Bros, Attack On Titan Filmi İçin Fantastic Beasts'in Yapımcısı İle Görüşüyor

0
Warner Bros, Hajime Isayama'nın popüler mangası Attack on Titan'ın haklarını alarak live-action filme dönüştürmeyi planlamakta. Tabi bunu güvenceye almak için David Heyman'ın projede bulunmasını istiyor ve kendisi ile görüşmelerde bulunuyor.

Deadline 'daki habere göre Warner Bros.'un üzerinde çalıştığı live-action anime/manga uyarlamalarından biri Akira diğeri de Attack on Titan olarak görünmekte. Hajime Isayama'nın  bu eserinin live-action yapımı için "Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar?" filminin yapımcısı David Heyman ile proje üzerinde çalıştıkları da belirtilenler arasında.

 

Japonya'da iki bölümden oluşan bir Attack On Titan live-action yapımı çekilmiş ve vizyona girmişti 2015'deki ilk bölüm yüksek izlenme sayısı yakalasa da ikinci bölüm başarılı olamadı.

İnsanlığın dev yabancı yaratıklara karşı hayatta kalma mücadelesinin hikayesini anlatan Attack on Titan filmi Warner Bros desteği ile nasıl olacak merak konusu.

Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olan"2016'nın En İyi Animeleri" Yerli Animeseverlerce Seçildi yazımıza göz atmak ister misiniz?

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.