Sword Art Online The Seed – Kirito ve Asuna’nın Sergisi

13-16 Ağustos arası Ikebukuro Tokyo’da Sunshine City Convention Center’da Sword Art Online The Seed Sergisi düzenleniyor. 19-21 Eylül’de Kobe de, Kobe Sambo Hall’de tekrar sergilenecek.

Sword Art Online The Seed
Sword Art Online The Seed

Sergide en çok serinin ana karakterleri, Kirito ve Asuna’nın Aincrad’daki avatarlarının 1/1 ölçekteki figürleri ilgiyi çekiyor.

Kirito'nun odası
Kirito’nun odası

 

oberon cage sao

Fairy King Oberon’un Titania Asuna’yı hapsettiği kuş kafesi sergi için yeniden yapıldı. Hayranları kafesin içindeyken resim çektirebiliyorlar.

paa

phantom bulletexcalibur

Ayrıca sonraki bölümlerinde kullanılan bazı silahları da sergide görebilmek mümkün. Phantom Bullet hikayesinde Sinon’un kullandığı Hecate II,  Gun Gale Online’dan bazı tabancalar ve Calibur hikayesinde gözüken Excalibur.

Sword Art Online artwork’lerden, figürlere kadar birçok içerik bu sergide.
Sword-Art-Online-anime-Exhibition-The-Seed- Sword-Art-Online-anime-Exhibition-The-Seed-2 Sword-Art-Online-anime-Exhibition-The-Seed3 Sword-Art-Online-anime-Exhibition-The-Seed-5 Sword-Art-Online-anime-Exhibition-The-Seed-6 Sword-Art-Online-anime-Exhibition-The-Seed-11 Sword-Art-Online-anime-Exhibition-The-Seed-P7 Sword-Art-Online-anime-Exhibition-The-Seed-P8

Sword Art Online The Seed Sergisi görülmesi gereken bir sergiye benziyor. Umuyoruz bir gün yolunuz Japonya’ya düşerse sizler de gezip görebilirsiniz.

[button color=”” size=”” type=”square” target=”https://animeanime.jp/article/2015/08/13/24509.html” link=””]Kaynak: animeanime[/button]

 

Fanzade.com Genel Yayın Yönetmeni