My Hero Academia 2. Sezon İçin İki Yeni Karakter Tasarımını Açıkladı

My Hero Academia Sınıfa Katılacak İki Yeni Karakter Tasarımını Açıkladı

Bildiğimiz üzere My Hero Academia(Boku No Hero Academia) nisan ayında ikinci sezonuyla seyircisiyle buluşacak ve hayranlar için heyecanı arttıracak haberler çıkmaya başladı bile! Geçtiğimiz pazartesi günü resmi web sayfasında animenin ikinci sezonunda sınıfa katılacak iki yeni öğrencinin karakter tasarımları açıklandı. My Hero Academia 2. Sezon ile gelecek yeni kahramanlarımızın karakter tasarımları ise şöyle:
Endride ve Souten Kouro animelerinden tanıdığımız Miho Masaka, Ibara Shiozaki karakterini seslendirecek, karakterimizin yeteneği ise -görüntüden anlaşıldığı üzere- Sarmaşıklar.


Fairy Tail, Food Wars ve son dönem Mob Psycho 100 (buraya özel tavsiye olarak not düşmem şart) animelerinden tanıdığımız Kohei Amasaki ise Neito Monoma karakterini seslendirecek, kendisi kişiyle karşılaştıktan beş dakika sonra orijinal yeteneği kopyalama gücüne sahip.


Bu iki yepyeni karakterin yanı sıra, Azu Sakura Mei Hatsume karakteri ile, Saki Ogasawara ise Itsuka Kendou karakteri ile ve Kouji Okino Tetsutetsu Tetsutetsu karakteri ile seyirciyle buluşacak. Ayrıca ana kadronun tamamı da eksiksiz bir şekilde ikinci sezonda yer alacak.
Bir başka haber ise ikinci sezonun olay örgüsünde nelere yer vereceği hakkında. Aynı zamanda mangayı da takip edenler için, mangada yer alan U.A lisesinde düzenlenen spor festivali arkı da ikinci sezonda yer alacak.

İkinci sezon için somut bilgilere sahibiz. Yeni karakterler, tamam. Olay örgüsü, az biraz tamam. Yayın tarihi, tamam. Heyecan, kesinlikle tamam. Sonuç olarak GERÇEKTEN ikinci sezonu görebileceğiz. Her animenin yeni sezon haberlerine kanmamayı zor yoldan öğrenmiş biri olarak, bu tarz somut bilgilerin değeri benim için ayrıca yüksek.
Nisana kadar zor bir bekleyiş olacak, değeceğini umalım.

My Hero Academia 2. Sezon Nisan ayında bizlerle olacak.