Isekai Ojisan Animesinin Yeni Bölümleri Ertelendi

Isekai Ojisan (Uncle From Another World) animesinin resmi web sitesi cuma günü Covid-19’un prodüksiyon üzerindeki etkisi nedeniyle animeyi sekizinci bölümden itibaren erteleyeceğini duyurdu. Anime, eylül ayı için önceki bölümlerini tekrar yayınlayacak. Sekizinci bölümün yeni yayın tarihi daha sonra açıklanacak.

Anime daha önce beşinci bölümün çıkış tarihini ağustos ayında iki hafta ertelemişti. İlk iki bölümün 3 ve 10 Ağustos’ta yeniden yayınlanmasının ardından, beşinci bölüm 17 Ağustos’ta yayınlandı.

Isekai Ojisan
Isekai Ojisan

Isekai Ojisan Animesinin Tekrar Yayımlanacak Bölümlerinin Yayın Takvimi

3. bölüm: 7 Eylül

4. bölüm: 14 Eylül

5. bölüm: 21 Eylül

6. bölüm: 28 Eylül

Animesinin Yayınlanması

AtelierPontdarc’ şirketinde, Shigeki Kawai tarafından yönetilen anime, 6 Temmuz’da yayın hayatına başladı. Netflix, animeyi 20 Temmuz’da dünya çapında yayınlanmaya başladı.

Seslendirme kadrosunda Koyası Takehito, Fukuyama Jun gibi isimlerin yer aldığı anime şuana kadar 99 bin izlenme almış durumda.

Isekai Ojisan’ın Hikayesi

Bir kamyon kazasından sonra Takafumi Takaoka‘nın amcası Yousuke Shinbazaki 17 yıl komada kalır. Sonunda hayata döndüğünde anlaşılmaz bir dilde konuştuğu ve sihirli güçler sergilemeye başladığı fark edilir.

Animenin fragmanlarını aşağıya bırakıyorum. İyi seyirler dilerim.