Flying Witch Animesinin İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Chihiro Ishizuka‘nın Flying Witch mangasının Tv animesi için, resmi web sitesi geçtiğimiz günlerde ilk tanıtım videosunu yayınladı. Videoda animenin 9 Nisan’da NTV’de ilk gösteriminin yapılacağı, 15 Nisan’da da Aomori yayın akışında gösterileceği ortaya çıktı.

flying witch anime

Flying Witch Hikayesi

Komik hikayede 15 yaşında bir cadı olan Makoto Kowata ve onun hayatındaki erkek ve kız arkadaşları anlatılıyor. Amaçsız bir kız, kedisi Chitoile birlikte Yokohama’dan Japonya’nın kuzey bölgesi Aomori’ye, ikinci kuzeninin yanına taşınır.

Minami Shinoda as Makoto Kowata
Minami Shinoda tarafından seslendirilecek Makoto Kowata
Eri Suzuki tarafından seslendirilecek Chinatsu Kuramoto,
Eri Suzuki tarafından seslendirilecek Chinatsu Kuramoto,
Shinsuke Sugawara tarafından seslendirilecek Kei Kuramoto
Shinsuke Sugawara tarafından seslendirilecek Kei Kuramoto

 

Yapımcılığını J.C. Staff’ın üstlendiği animeyi, Katsushi Sakurabi (Gunparade March, Heaven’s Memo Pad, Lunar Legend Tsukihime) yönetecek. Serinin senaryosunu Deko Akao (Arakawa Under the Bridge, Noragami, Pretty Rhythm Aurora Dream, Snow White with the Red Hair) yazacak ve karakter tasarımını da Masato Yasuno yapacak.

Ishizuka, mangayı 2012 yılının Eylül ayında Kodansha’nın Bessatsu Shōnen dergisinde yayınlamaya başladı. Kodansha geçtiğimiz Nisan ayında manganın derlenmiş 3. cildini yayınladı. 4. cilt 8 Nisan’da yayınlanacak.