Dragon Ball Super, Future Trunks Hikayesinin İlk Görselleri

Jump dergisinin en son sayısı,  Dragon Ball Super (Dragon Ball Chou) animesinin gelecek hikayesi Future Trunks’tan ilk görselleri ortaya çıkardı.

Future Trunks hikayesi Future Trunks’ın geri dönüşünü konu alıyor; o yeni kötü karakter Dark Goku’dan kaçmaya çalışıyor.Hikaye 12 Haziran’da 47. bölümle başlayacak.

Dragon-Ball-Supers-Future-Trunks-Arc

Anime, Dragon Ball Z‘den yıllar sonra ortaya çıkmıştı. Dragon Ball Z, kötü şöhretli Majin Buu’nun ölümü ve ardından dünyaya barışın yeniden gelmesiyle bitiyordu.

Dragon Ball, 1984 yılında yayınlanan, Akira Toriyama’nın yazdığı oldukça beğenilen bir manga.Manganın ilk anime uyarlaması  Toei Animation tarafından 1986 yılında yapıldı. Seri 1989 yılında bitti ve manganın ikinci yarısı Dragon Ball Z. adıyla yeniden uyarlandı. Manga serisi Japonya’da inanılmaz derecede popüler oldu ve 156 milyon kopya satarak tüm zamanların en çok satan manga sıralamasında 2. oldu.

Dragon Ball Super‘deki Trunk’ın görüntüsü

Dragon-Ball-Super-Future-Trunks-Design

Dragon Ball Orijinal manganın özeti:

“Bulma, bir araya getirildiğinde herhangi bir dileği yerine getiren gizemli ejder toplarını arayan bir kızdır. Topları ararken, bunlardan birine sahip garip bir çocuk olan Goku ile tanışır. Bir araya gelen ikiliden Burma Dragon Ball’ları ararken Goku kendini daha güçlü yapma amacındadır.”