Digimon Adventure Tri : Digimon Tai & Agumon Hakkında Haberler

Animedia’nın Eylül sayısının konusu yakında piyasaya çıkacak olan tiyatral anime serisi  Digimon Adventure tri Yeni yayınlanan posterde Taichi “Tai” Yagami ve Agumon var. Ana karakterlere odaklanan posterler Digimon serisi için bir ilk.

agumon tai

Digimon Adventure tri’nin yeni yayınlanan ilk görüntüleri, bu seri hakkında birçok bilgi içeriyor. Sızan bilgilere göre Japonya sinemalarında toplam 6 bölüm gösterilecek. İlk bölümün adı Saikai (Reunion).

Son günlerde resmi web sitesinde yeni anahtar görseller ortaya çıktı. Buna ek olarak Kouji Wada açılış tema şarkısı “Butter-Fly” ‘la, Miyazaki Ayumi ise “Brave Heart” ile geri dönecek. Diğer cast ekibi aynı kalacak.

Digimon, ilk kez 1997 de ortaya çıktı ve geniş bir pazar ağına sahip. Oyuncaklarının daha çok kızlar için olduğu düşünülüyordu bu yüzden Bandai şirketi yeni ürünler çıkararak erkek seyircileri de hedef kitle haline getirdi.

digimon adventure tri

Yeni kadrodaki seiyuular şu şekilde:

  • Natsuki Hanae (Inaho Kaizuka – Zero) Taichi “Tai” Yagami
  • Suzuko Mimori (Umi Sonoda- Love Live! School Idol Project)  Sora Takenouchi
  • Yoshimasa Hosoya (Junpei Hyuuga – Kuroko’s Basketball) Yamato “Matt” Ishida
  • Mutsumi Tamura (Sonya –Kill Me Baby) Koushiro Izumi
  • Hitomi Yoshida (Haru Miura- Katekyo Hitman Reborn!)  Mimi Tachikawa
  • Junya Ikeda (Ataru Suruga – Ginga Kikoutai Majestic Prince) Jo Kido
  • Junya Enoki (Shion Kiba – Cardfight!! Vanguard G) Takeru Takaishi
  • Mao Ichimichi (Kazumi Schlierenzauer – Gokukoku no Brynhildr) Hikari Yagami

Anime Manga Haber

Digimon Adventure Tri.’nin 2 Yeni Tanıtım Videosu

Digimon Adventure’ın resmi internet sitesinde, 15. yıldönümü projesi için hazırlanan anime Digimon Adventure tri’nin 2 yeni tanıtım videosu yayınlandı. Anime film serisinin ilk bölümü 21 Kasım’da yayınlanacak.

Animede Daigo Nishijima’yı  Daisuke Namikawa, Maki Himekawa’yı ise Yuuko Kaida seslendirecek.

new

Animedia’nın Eylül sayısında Digimon Adventure tri. anime serisinin ilk filmi Reunion’ın yeni bir posteri yayınlandıDergi ayrıca serinin karakterleri hakkında 2 sayfa bilgiye yer verdi.

Anime Japon sinemalarında toplam 6 bölüm olarak gösterilecek. 21 Kasım’da gösterime girecek olan ilk bölüm Saikai (Reunion) için 1 Ağustos’ta özel bir gösterim yapılmıştı.

Digimon Adventure tri. Filmine Tanıtım Müzik Videosu

Digimon Adventure tri. serisinin üçüncü filmi Kokuhaku (Confession), 24 Eylül’de Japonya’da gösterimde olacak ve Ekim ayında Crunchyroll’da yayımlanacak. Bundan daha iyisi ise Knife of Day’in bitiş şarkısı Knife of Day’i içeren bir promosyon müzik videosu var. Yani bazı sahneleri erkenden görebilirsiniz.