Cowboy Bebop Live-Action TV Dizisi Olarak Karşımıza Çıkacak

Ticari olarak başarılı yapımlardan 1998’de ortaya çıkan Japon anime dizisi olan “Cowboy Bebop“, ITV Studios, Marty Adelstein ortaklığı ile Tomorrow Studios’da televizyon dizisine uyarlanacak.

Variety  ve  Deadline haberlerine göre prodüktör Marty Adelstein (Teen Wolf, Aquarius, Prison Break)  Japon animasyon stüdyosu Sunrise ve Midnight Radio ile bir araya geliyor. Thor: Dark World’ün ve yaklaşmakta olan Thor: Ragnarok’un senaristi Christopher Yost da yapımı yazmak için hazır.

Adelstein, Deadline’a yaptığı bir açıklamada, ” Animeyi canlı aksiyon serisi olarak ABD’ye ve küresel pazara getirirken Sunrise ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz “dedi. “Animasyon versiyon dünya çapında izleyici kitleleri tarafından uzun süredir seviliyor ve sürekli büyüyen anime sektörüne olan ilgi ile canlı bir aksiyon sürümünün inanılmaz bir etkisi olacağına inanıyoruz.” diye ekledi.

Cowboy Bebop’ın kısaca konusu:

Cowboy Bebop,  2071 yılındaki olayları konu alır. Spike Spiegel ve iş ortağı Jet Black güneş sisteminde faaliyet göstermekte olan iki kelle avcısıdır. Oldukça tehlikeli ve zor bir meslek icra eden ikili geçimlerini sağlayabilmek için, Bebop isimli gemileri ile, aranılan suçluların peşinden sistemin bir ucundan diğer ucuna yolculuk etmektedirler.

 

Cowboy Bebop Live-Action