FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Black Clover Animeye Uyarlanıyor!

2

Shonen Jump Serisi Black Clover Animeye Uyarlanıyor!

Ve ha bugün, ha yarın derken sonunda geldi. Black Clover'ın anime uyarlamasının geleceği, Jump Festa 2016'da duyuruldu.

Birçok serinin devam sezonu, ya da yeni gelecek anime uyarlamalarının açıklandığı Jump Festa'ın en güzel haberlerinden biri de bu haber oldu. Oldukça yüksek bir hayran kitlesine sahip olan serinin bu haberi hayranlarını sevindirdi. Bu seneki Jump Festa'nın en iyi haberlerinden diyebiliriz herhalde. Animenin stüdyosunun Studio Pierrot olacağı duyuruldu. Kasım ayında gerçekleştirilen Shonen Jump'ın etkinliği Jump Special Anime Festa'da serinin özel bölümü yayımlanmış, Asta'yı Shun Horie, Yuno'yu da Saito Soma'nın seslendireceği söylenmişti. Son olarak da serinin önümüzdeki yıl Mayıs ayında çıkacak olan 11. cildinin, animenin 1. bölümüyle beraber satışa çıkacağı açıklandı.

Shonen Jump'ın seri için yayınladığı video:

Bakalım yüksek popülariteye sahip manganın anime serisi ne zaman gelecek, hayranlarını mangadaki gibi tatmin edebilecek mi?

Önceki yazımız olan Zankyou no Terror (Terror in Resonance) - Anime İnceleme yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek
2 Yorumlar
  1. xmonbebex diyor

    Kesinlikle mangadakiyle aynı hissi vermedi tanıtım fragmanı ben zaten animelerde üç boyutlu şeylere gıcık oluyorum, üstüne çizimler mangaya bir gram benzemiyor hiç sevmedim açıkcası ( TДT) bi çıksında görelim tatmin edecek mi?

    1. Cosplay Türkiye diyor

      anime hali de umarız güzel bir seri olur 🙂

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.