FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Assassin's Creed Anime Olarak Karşımıza Çıkacak

0
 Ünlü yapımcı Adi Shankar Assassin's Creed anime serisi üzerinde çalıştığını sosyal medyada duyurdu.
 Netflix için Castlevania projesini bitirmiş olan yapımcının bir sonraki duyurusu Assassin's Creed oldu. Yani Assassin's Creed anime serisi haline getiriyor. Shankar'ın yapımı Ubisoft'un popüler aksiyon serisini baz alacak ve tamamen orijinal bir hikaye içeriyor olacak.

Shankar, facebook üzerinden yapılan bu açıklamada şunları söyledi "Yeni projemi seçtiğimi herkese duyurmak istiyorum. Rüyalarımın peşinden koşmak için Los Angeles'a geldiğimde, ilk Assassin's Creed oyununu oynamıştım. Şimdi ise Ubisoft, benden Assassin's Creed evreninde geçen bir anime hazırlamamı istedi." dedi.

Sizin bu haber hakkındaki düşünceleriniz neler? Assassin's Creed serisinin anime olarak göreceğiniz için sevindiniz mi? Yoksa beyaz perdedeki işi başarısız bulup, oyun ve kitap dışındaki eserlere sıcak bakmıyor musunuz? Yorumda bulunun.

Önceki yazımız olan Yapay Zekalı Bebek Violet Evergarden Anime Expo'da İzleyiciyle Buluştu yazımıza göz atmak ister misiniz?

Yorum yok
  1. harun animesever diyor

    güzel olabilir ama işin bi ucunda ubisoft var hani mükemmel şeyleri bile b*k etme yeteneğine sahipler emin olamıyorum o yüüzden 😀

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.