VIZ MEDIA, ONE-PUNCH MAN’in 2. Sezon Haklarını Satın Aldı

Kaliforniya merkezli Viz Media şirketi, One-Punch Man animesinin heyecanla beklenen ikinci sezonu için tüm hakları satın aldı. Bugün erken saatlerde şirket, dijital yayınlar, TV yayın hakları, ev medyası(dvd, blu-ray vs.) ve Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Okyanusya’daki ticaret haklarını içeren sezon için ana lisansı satın aldığını  duyurdu.

One-Punch Man, 22 Mayıs – 24 Mayıs tarihleri ​​arasında Las Vegas ‘Mandalay Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Licensing Expo 2018 fuarında sergilenecek Viz Media’nın markaları arasında yer alacak. İkinci sezon ile ile ilgili daha fazla ayrıntı yakında gelecek.

one punch man viz media

Resmi açıklama şöyle;

ONE tarafından yaratılmış ve Yusuke Murata tarafından resmedilen en çok satan manga serisine dayanan ONE-PUNCH MAN, sadece hobi olarak kahramanlık yapan ve genç bir adam olan Saitama’nın maceralarını anlatmakta. Fakat üç yıllık “özel” eğitimden sonra, en güçlü rakipleri bile tek bir yumrukla yenebileceğini görüyor. Her gün yeni düşmanlarla yüzleşmesine rağmen, yıkıcı bir şekilde güçlü olmak aslında sıkıcı bir hale dönüşüyor. Bu kahraman gerçekten çok güçlü olabilir mi? ONE-PUNCH MAN hakkında ek bilgi şu adreste bulunabilir.