ReLIFE Animesinin Seslendirme Kadrosu Açıklandı

Sou Yayoi’nun ReLIFE web mangasının anime uyarlaması için ilk iki kast üyesi resmi web sitesinden duyuruldu.

reflife anime 2

Kensho Ono (Slaine Troyard from Aldnoah.Zero) Arata Kaizaki‘yi seslendirecek.

Ai Kayano (Menma from AnoHana) Chizuru Hishiro‘yu seslendirecek.

Animenin yapımcılığını TMS Entertainment üstleniyor. Animenin seslendirme kadrosu, manganın Japonya’da 12 Şubat’ta çıkacak 5. cildinde açıklanacak. Bu ciltte ana karakterler Arata Kaizaki ve  Chizuru Hishiro’yu da kimlerin seslendireceği de yer alacak. Seriyle  ilgili daha ayrıntılı bilgiler de 26 Mart’ta gerçekleşecek ve Anime Japan’de ortaya konacak.

Sou Yayoi tarafından yazılan ve çizilen ReLIFE, fantastik drama tarzında devam eden, seinen bir Japon web mangası. NHN PlayArt tarafından comico websitesinde 12 Ekim 2013’ten beri yayınlanıyor. Bugüne kadar Earth Star Entertainment  tarafından yayınlanan derlenmiş 3 cildi bulunuyor.

Serinin özeti:

“Hikayede, Kaizaki Arata adında,son çalıştığı işten ayrıldıktan sonra gittiği  her iş görüşmesinde başarısız olan 27 yaşında işsiz bir adamın hayatı anlatılıyor. Kaizaki’nin hayatı ReLife Research Institute’de Yoake Ryou ile tanıştığında birden değişir. Yoake, Kaizaki’ye, bir ilaç kullanarak 17 yaşında gibi görüneceği 1 yıllık bir deneyin parçası olmasını teklif eder. Bu, onun hayatını bir kez daha liseli olarak geçireceği anlamına gelmektedir.”

ReLIFE anime uyarlamasının bu yıl içinde yayınlanması planlanıyor.