ONE PUNCH MAN’in Çizeri GELECEĞE DÖNÜŞ Mangası Hazırlıyor

One Punch Man manga serisinin çizeri Yuusuke Murata, Ready Player One filminin Salı günü gerçekleşen Tokyo’daki özel etkinliğindeydi. Ve 1985 yapımı Amerikan bilim-kurgu filmi Back to the Future yani Geleceğe Dönüş filmine ait bir manga serisi BTTF’yi başlatacağını söyledi.

Mangaya ait çizimlerden biri aşağıda. Michael J. Fox’un oynadığı Marty McFly karakteri ile Doc. Brown’ı bu çizimde görüyoruz.

Manga, Kono Manga ga Sugoi!’de seri haline getirilecek. Daha sonra websitesinde tarihi açıklanacağı da belirtiliyor. Murata’nın planlarında ilk cildi 20 Nisan’da yayınlamak var ve kendisi halen bu manga üzerinde çalışıyor. Aşağıda ilk bölümün renkli açılış sayfalarını görebilirsiniz.

Murata, aktör Michael J. Fox‘un oynadığı Marty McFly’yi çizmenin oldukça zorlayıcı olduğunuson söyledi ancak elinden geleni yapacağına söz verdi. (Bizce gayet de güzel çizmiş)

Geleceğe dönüş filminin başlangıç hikayesini de kısaca hatırlatalım.

1985’te Hill Valley, California’da yaşayan bir lise öğrencisi olan Marty McFly, bilim adamı danışmanı Emmett Brown ile birlikte yaptığı bir deneyde, 30 yıl öncesine yani 1955 yılına kadar geriye gider. Baba ve annesinin bulunduğu dönemde geçmişi düzeltmeli ve geleceğe dönmelidir.