FULLMETAL ALCHEMIST Filmi İçin Yeni Tanıtım Fotoğrafı Yayınlandı

“Fullmetal Alchemist” web sitesi, Hiromu Arakawa’nın popüler aksiyon-fantezi mangasının live action uyarlaması için yeni bir fotoğrafı 2017’nin başlangıcı ile paylaştı. Buna ek olarak, filmin Twitter hesabı yeni bir paylaştım yaptı.   Fullmetal Alchemist filmi için sunulan tanıtım görseli Edward ve Alphonse Elric kardeşleri, muhtemelen yolculuklarının başlangıcında bir tren istasyonunda göstermiş.

 

Fullmetal Alchemist filmi

Mangasındaki gibi film de simyanın bir bilim olduğu ve Edwardian-era dönemi dünyasında alternatif bir devlettir ve Devlet Simyacıları hükümet için çalışır. “Fullmetal Alchemist”, ölü annesini diriltmek için yasaklanmış insan dönüştürmesini gerçekleştirmeye çalışan Elric kardeşleri konu alır. Edward, kendine ciddi şekilde zarar verdikten sonra Alphonse’un bedeni kayboldu; Edward, kardeşinin ruhunu kurtarmaya ve onu bir zırh elbisesine bağlamak için kolunu feda etti. Filmin devamında Edward bir Devlet Simyageri olur ve ikisi vücutlarını onarmak için bir felsefe taşı aramaya başlarlar.

Fumihiko Sori’nin yönettiği bu uyarlama’da mangada 15 yaşında olan Edward filmde 20 yaşında olacak.

Japonya’da 2001’den 2010’a kadar seri hale getirilmiş ve 27 cilt halinde toplanan “Fullmetal Alchemist” dünya çapında 65 milyon kopya sattı. Manga, 2003 yapımı “Fullmetal Alchemist” ve 2009 yapımı “Fullmetal Alchemist: Brotherhood adlı iki anime uyarlamasına, video oyunlarına ve light novel’a sahip.

Haziran’dan Ağustos’a kadar İtalya’da çekilen film”Fullmetal Alchemist”de Ryosuke Yamada’yı Edward Elric, Tsubasa Honda’yı Winry Rockbell, Dean Fujioka’yı Roy Mustang olarak canlandırıyor. Film, Aralık 2017’de Japonya’da vizyona girecek.

Siz Fullmetal Alchemist filmi hakkında ne düşünüyorsunuz?