“FAIRY TAIL Final Sezonu” İçin Yeni Görsel!

Evet arkadaşlar, birçok insanın favori anime-manga serisinden biri olan olmasa da pek çok kişinin bir şekilde gönlüne taht kurmuş olan Fairy Tail final sezonu ne zaman başlayacağını ve de bundan önce seri için paylaşılan görseli duyurmuştuk. Şimdi ise 7 Ekim’de final sezonuna başlayacak olan seri için yeni bir görsel geldi.

Fairy Tail final sezonunun ilk bölümü, 7 Ekim günü sabah 7’de TV Tokyo, TV Osaka, TV Aichi, TV Hokkaido, TV Setouchi ve TV Q Kyuushuu’da hayranlarının karşısına çıkacak. Serinin genel olarak tüm ekibi final sezonu için geri dönecek. Yönetmenliği Shinji ishihara, kompozisyonu Masashi Sogo, karakter tasarımını Shinji Takeuchi ve Toshihiko Sano yapacak. Müziklerde ise ses tasarımcılığını Shoji Hata ve besteyi Yasuharu Takanashi görev alacak. Seride 2 stüdyo birden görev alacak: Bridge ve A-1 Pictures.

2006’da başlayan ve popülaritesini her geçen gün katlayan serinin mangası geçtiğimiz temmuz ayında her güzel şey gibi bitmişti… Şimdiyse animesi final sezonuyla son bir kez karşımıza çıkacak. Bu güzel seri için teşekkürler Hiro Mashima. Unutulmaz bir shounen serisiydi. Natsu’nun sinirlenince yere yumruk atmasını, Grey’in durduk yere soyunmasını, Happy’nin tatlılığını… Kısaca her şeyiyle çok özleyeceğimiz seri için son bir kez hazır mısınız?

Sıkı anime izleyicisi ve manga okuyucusu. Ara sıra çeviri yapar, ara sıra da haber yazar.