“DOMESTIC NA KANOJO” Mangası Animeye Uyarlanıyor

Kei Sasuga’nın romantik komedi mangası Domestic na Kanojo‘ya (Domestic Girlfriend) anime uyarlaması geleceği duyuruldu.

Anime uyarlamasının duyurulması yanında serinin afişi ve karakterler için birkaç tane de seiyuu paylaşıldı. Rui Tachibana’yı Maaya Uchida seslendirecekken, kız kardeşi Hina Tachibana’yı da Yoko Hikasa seslendirecek. Serinin yönetmenliğini Girlish Number’dan tanıdığımız Shota Ihata yapacak.

Domestic na Kanojo ‘nun resmi internet sayfası ve Twitter adresi de açıldı.

Domestic na Kanojo

Serinin konusu ise şu şekilde:

Natsuo Fujii öğretmeni Hina’ya aşıktır. Ona karşı olan duygularını unutmak için Natsuo sınıf arkadaşlarıyla bir yere gider ve Rui Tachibana adlı garip bir kızla tanışır. Garip gelişen birkaç olay sonucu Rui, Natsuo’dan bir iyilik yapmasını ve birlikte gizlice kaçmak ister. Fakat rotanın Rui’nin evi olacağından haberi yoktur ve Rui, Natsuo’dan onunla birlikte olmasını ister. Bu isteği aşık olduğundan değil, sadece bu tecrübeyi yaşamak istemesindendir. Natsuo da bunun Hina’yı unutmaya yardımcı olabileceğini düşünerek tereddütle bu teklifi kabul eder.

Fakat bu olaydan sonra Natsuo’nun yüzleşmesi gereken yeni bir problemi vardır. Babası yeni bir evlilik yapmaya karar vermiştir ve bu evlilik sonucunda Natsuo’nun iki tane üvey kız kardeşi olacaktır. Ne yazık ki bu kız kardeşleri de gayet iyi tanıyordur. Yakın bir zamanda o kız kardeşlerin Hina ve Rui’den başkaları olmadığını öğrenmiştir! Şimdi aşık olduğu öğretmen ve ”ilk seferi”yle yaşayacaktır. Kendini beklenmedik bir aşk üçgeninde bulur ve yetişkinliğe doğru tırmanmaya başlar.


 

Sıkı anime izleyicisi ve manga okuyucusu. Ara sıra çeviri yapar, ara sıra da haber yazar.