AHARE! MEISAKU-KUN Animesinin 3. Sezon Tarihi Açıklandı

Ahare! Meisaku-kun Animesi 3. Sezonuna 6 Nisan’da başlıyor. yeni bir karakterle animede yer alacak olan Takuya Eguchi heyecanlı olduğunu söyledi. Animenin diğer karakterlerini seslendiren ses sanatçıları da yeni sezon ile ilgili düşüncelerini ifade ettiler.

“Ahare! Maisaku-kun” 2016 yılının Nisan ayından beri televizyonda yayınlanan kısa bir anime. Bu sezon, Takuya Eguchi’de yeni bir karakterle animede yer alacak.

“Şubat ayının sonunda ekibe katılan Eguchi, “Daha ilk sezondan beri çok zekice ve çok eğlenceli sahneleri olan bir anime. Bu ekibin yeni bir üyesi olarak elimden geleni yapacağım. Mutlaka izleyin!” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

3. sezon ile ilgili diğer karakterin ses sanatçıları şu yorumlarda bulundu:

Nasu Akiyuki

“Çok eğlenceli olan geçen sezon bittiğinde kendimi boşlukta hissetmiştim. Şimdi devam ettiğimiz için çok mutluyum. İlk sezondandan itibaren izleyen ya da yeni başlayacak herkes için eğlenceli bir sezon daha olması için elimden geleni yapacağım.”

 

 

Shigeki Nakanishi

Beraber çalıştığım herkesten çok memnunum. Şu an havalara uçacakmışım gibi hissediyorum.

 

 

 

 

Manabu Kaneko

3. Sezon olacak ve insanlar bunu gerçekten izliyor! 2. Sezonda yeni bir karakter yoktu ama bu sezon yeni karakterle beraber Takuya Eguchi de aramıza katılıyor.

 

 

Nisan 2016’da, NHK-E’nin Beat World’ünde 39 adet beş dakikalık bölümler yayınlandı. İkinci sezon ise yine 39 tane beş dakikalık bölümle Nisan 2017’de başlayıp 23 Şubat’ta sona erdi. 6. Nisan’da başlayacak 3. sezon heyecanla bekleniyor.

 

Anime haberleri içerikleri yazıyorum.